Announcement

cover 37

Предварительный календарь соревнований на 2017
There are no translations available.

Полную версию можно скачать ЗДЕСЬ

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ЗМАГАНЬ (ПРОЕКТ) на 17.08.2017

СЕРПЕНЬ

Назва змагань Вид змагань Термін Місце проведення
Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 3-й етап конкур, виїздка 03-05.08 м. Львів
Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "КСК Магнат" 2-й етап конкур 04-06.08 Київська обл.,с.Чубинське КСК "Магнат"
Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Y-S (м. Шаморін,) (II ранг) конкур 08-13.08 Словаччина
Чемпіонат Європи з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-D, СH-EU-J-D, СH-EU-Y-D (м.Розендаль), (II ранг) виїздка 09-13.08 Нідеpланди
Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*,6-й етап конкур 10-13.08 Черкаська обл."Жашківська кінно-спортивна школа"
Чемпіонат м.Суми з кінного спорту конкур, виїздка, триборство 11-13.08 Сумська обл.
Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 2 етап виїздка 11-13.08 Київська обл., с. Круглик "Dressage Flying Horses School"
Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* конкур 15.08 Полтавська обл.
Кубок СФГ "Лелеки" 2-й етап конкур 17-20.08 Дніпропетровська обл. СФГ "ЛЕЛЕКИ"
Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 2-й етап конкур 17-20.08 Київська обл.,с.Лісники, "Equides Club"
Кубок Федерації Львівської області (виїздка, подолання перешкод) конкур, виїздка 18-20.08 м. Львів
Відкритий Кубок Черкаської області з подолання перешкод та триборства. конкур, триборство 18-20.08 Черкаська обл.
Чемпіонат Європи з виїздки CH-EU-D (м. Гетеборг) виїздка 22-27.08 Швеція
Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (м. Гетеборг) конкур 22-27.08 Швеція
Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 3-й етап виїздка 24-27.08 Київська обл., с. Лісники, КСК "Equides Club"
Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 3-й етап конкур 25-27.08 Київська обл.,с.Круглик, КСК "Flying Horse Cup"

ВЕРЕСЕНЬ

Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Кубок Баварія Моторс Осінь 2017" конкур 01-03.09 Харків, КСК "White Stable"
Фінальні відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) конкур, виїздка 02-03.09 Сумська обл.
Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) Етап Кубку Президента ВФКСУ пробіги 02-03.09 Київська обл, Васильківський р-н, с. Яцки КК "Селін"
Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 3 етап виїздка 04-10.09  
Відкритий Кубок м. Львова (виїздка, подолання перешкод CSN1*) конкур, виїздка 07-09.09 м. Львів
Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 3-й етап
конкур 07-10.09 Київська обл.,с.Лісники, "Equides Club"
Відкриті зональні змагання з виїздки "Кубок КСК "Horses of Anastasia"- 2-етап виїздка 14-17.09 м. Дніпро, КСК "Horses of Anastasia"
Відкриті зональні змагання з подолання перешклод "Кубок СФГ "ЛЕЛКИ" 2017- 3-й етап конкур 14-17.09 Дніпропетровська обл. СФГ "ЛЕЛЕКИ"
Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 3- етап виїздка 15-17.09 Київська обл., с. Круглик "Dressage Flying Horses School"
Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) пробіги 16-17.09 Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Бобриця
Відкритий Чемпіонат м.Дніпро та Відкритий міський турнір з кінного спорту памяті засл. діяча культури УССР Л.А.Китаєвої
конкур, виїздка 20-23.09 м. Дніпро, СДЮСШОР
Відкритий Кубок Львівської області (виїздка, подолання перешкод CSN1*) конкур, виїздка 21-23.09 м. Львів
Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 4-й етап конкур 21-24.09 Київська обл.,с.Круглик, КСК "Flying Horse Cup"
Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", ФІНАЛ виїздка 28.09-01.10 Київська обл., с. Лісники, КСК "Equides Club"
Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN2*, 7-й етап конкур 28.09- 01.10 Черкаська обл. "Жашківська кінноспортивна школа"
Фінал Кубка КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) конкур, виїздка 29.09- 01.10 м. Львів
Кубок Сумської області з кінного спорту конкур, виїздка 29.09.-01.10 Сумська обл.
Відкритий Чемпіонат Полтавської області конкур 30.09. Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Піски, СК "Фаворит"
Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "Фінал Кубку Президента ВФКСУ" CEN20, CEN40, CEN80, CEN1* пробіги 30.09-01.10 За призначенням
Наименование соревнования Категория Срок Место проведения
   02 - Февраль
Международные соревнования по выездке CDI -W 23-26. 02 Жашков
Международные соревнования по выездке CDI *** 27 - 29.02 Жашков
   03 – Март
Кубок Президента ФКСУ по преодолению препятствий  CSN*/ch/YH 9 - 11. 03 Жашков
Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий при поддержке Президента Украины CSN***  16 - 18. 03 Жашков
Соревнования по конкуру "Открытие летнего сезона"   24-25.03 КСК "Вайнеровского"
04 - Апрель
Международные соревнования по выездке CDI *** 30.03 - 1.04 Жашков
Кубок Президента ФКСУ по преодолению препятствий среди взрослых, детей и молодых лошадей CSN*/Ch/YH 06- .08.04 Жашков
Кубок памяти ветерана ВОВ Строгановой В.Ф.   05-07.04 Луганск
Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий при поддержке Президента Украины CSN *** 13 - 15. 04 Жашков
Специальные детские соревнования Ch 21 - 22.04 Киев
"Кубок Дружби народов" по преодолению препятствий CSN 20 -22.04 Крым
 1-й Этап Чемпионата Украини по пробегам CEN  21 - 22.04 Крым Бахчисарай
Кубок Президента ФКСУ по преодолению препятствий и выездке CDN*, CSN* 27 - 29. 04  
1-й Этап "Кубка Вайнеровского"   31.03 - 1.04 КСК "Вайнеровского"
05  - Май
Всеукраинские соревнования по троеборью памяти Б.И. Мурашова CCI 4-6/05 1-й Сумский конный завод
Международные соревнования по выездке CDI *** J 4-6.05 Жашков
1-й Этап Кубка Дарлинга. Кубок "Дружбы народов" CSN 4 - 6.05 Крым
Открытый Чемпионат Полтавской области. Кубок облсовета   7-8.05 смт Котельва Полтавской
Международные соревнования по выездке CDI *** -W, J 11-13.05 Жашков
1-й этап соревнований по пробегам "Звезда Крыма" CEN 11-13.05 Симферополь, КСК Заречье
Соревнования по преодолению препятствий на призы ФСК АРК, посвященные Дню Победы    12 - 13.05 Симферополь
Международные соревнования по преодолению препятствий среди взрослых, детей, юношей, молодых лошадей CSI1*/Ch/ J/YH1* 18-20.05 Жашков
Всеукраинские соревнования по выездке при поддержке Президента Украины CDN*** 25-27.05 Жашков
2-й Этап Чемпионата Украины по пробегам CEN 26-27.05 Харьковская обл.
2-й этап "Кубка Вайнеровского"   26-27.05 КСК "Вайнеровского"
06  - Июнь
Соревнования по преодолению препятствий на призы мэра г.Симферополь, посвященные Дню города   2-3.06 Симферополь
2-й Этап Кубка Дарлинга CSN 1-3.06 Жашков
Специальные детские соревнования Ch 2-3.06 Киев
Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий при поддержке Президента Украины CSN *** 9 -10.06 Жашков
Чемпионат Украины по выездке (взрослые, юниоры, юноши) CH-Ukr-D 21-24.06 Жашков
"Кубок Дружбы народов" по преодолению препятствий CSN 22-24.06 Крым
3-й Этап "Кубка Вайнеровского"   30.06 - 1.07 КСК "Вайнеровского"
07  - Июль
Международные соревнования по преодолению препятствий среди взрослых, детей, юношей, молодых лошадей CSI1*/Ch/ J/YH1* 29.06 - 1.07 Жашков
Чемпионат Украины по троеборью. Чемпионат Украины среди юношей и юниоров по преодолению препятствий CH-UkrCCN, CH-Ukr S,J YR 12 - 15.07 Жашков
Всеукраинские соревнования по выездке при поддержке Президента Украины CDN*** 20-22.07 Жашков
5-е всеукраинские испытания молодых лошадей спортивных пород   19 - 22.07 Сумы
4-й этап "Кубка Вайнеровского"   21-22.07 КСК "Вайнеровского"
3-й етап Кубка Дарлинга CSN 27-29.07 Сумы
08  - Август
"Кубок Дружби народов" по преодолению препятствий CSN 3-5.08 Крым
Кубок Губернатора Сумской области   3 - 5 .08 Сумы
Финал "Кубка Вайнеровского"   11-12.08 КСК "Вайнеровского"
Турнир памяти Л.Китаевой. Соревнования в честь 50-летия СДЮШОР по конному спорту г.Днепропетровска   15-19.08 Днепропетровск
Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий при поддержке Президента Украины CSN*** 18-19. 08 Жашков
Чемпионат Украины по преодолению препятствий (взрослые) CSN (CH-Ykr-) 23 - 26.08  
Финал "Кубка Вайнеровского"     КСК "Вайнеровского"
09  - Сентябрь
Международные соревнования по преодолению препятствий CSI *** 30.08 -2.09 Донецк
Всеукраинские соревнования по выездке при поддержке Президента Украины CDN *** 30.08 -2.09 Жашков
Кубок ФКС "Днепр"   6-7.09 Днепропетровск
Международные соревнования по преодолению препятствий CSIO***** 6-9.09. Донецк
3 Этап Чемпионата Украины по пробегам CEN 7-9.09 Чутово
Кубок Президента ФКСУ по преодолению прерядствий и выездки CDN, CSN 13-16.09  
2-й Этап соревнований по пробегам "Звезда Крыма" CEN 14-16.09 Феодосия
Открытый Кубок г. Миргорода   15-16.09 Полтава
Кубок Украины Cup of Ukraine 20 - 25.09  
Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий при поддержке Президента Украины CSN *** 28-30.09  
Специальные детские соревнования Ch 21-23.09  
10 - Октябрь
Финал Чемпионата Украины по пробегам CEN (F) 5-7.10 Киев. обл. с.Лубское
Финал Кубка Президента ФКСУ по выездке  CDN (F) 5 - 7.10  
Специальные детские соревнования Ch (F) 13-14.10 Киев
Соревнования по преодолению препятствий на призы ФКС АРК Â  13 - 14.10 Симферополь
4-й Этап Кубка Дарлинга CSN 12 - 14.10 Жашков
Финал Кубка Дарлинга CSN(F) 19-21.10 Жашков
11 - Ноябрь
Аукцин Ж К З аукцион 10-11.10  
Финал Кубка Президента ФКСУ по преодолению препятствий CSN (F) 9-11.10  
Финал Всеукраинских соревнований по преодолению препятствий при поддержке Президента Украины CSN*** (F) 16-18.10  
Финал соревнований по пробегам "Звезда Крыма" CEN 17-18.10 Ялта
Финал Всеукраинских соревнований по выездке при поддержке Президента Украины CDN*** (F) 23-25.10  
 
Useful

konovalov

PKZ11

brech3

bank 2 150x195

TREC

bank 1 150x195

 

About a magazineHeadingsNewsBookshelfArchiveContacts
silver prices per ounce