Віце-президенту Федерації кінного спорту Полтавської області -65!

Віце-президенту Федерації кінного спорту Полтавської області -65! 

Кінний спорт – це його захоплення на все життя, попри те, що в нього він прийшов вже після 50 років, зазвичай вже як аматор. Роки тренувань не пройшли дарма, він й досі у сідлі та продовжує наполегливо опановувати мистецтво подолання перешкод, постійно бере участь у змаганнях не тільки обласного, а й регіонального рівня. 

У його скарбничці багато спортивних нагород, якими він пишається. Анатолій Васильович впевнений в тому, що кінний спорт є самим демократичним у світі, тому вік для вершника не головне, а мають значення виключно бажання та сили триматись у сідлі. Він по життю оптиміст — завжди енергійний, доброзичливий та товариський й саме це допомагає завжди досягати поставленої мети.

Анатолій Васильович робить все можливе задля популяризації кінного спорту не тільки на Полтавщині, а й в цілому в Україні. У передмісті Полтави на території селища Супрунівка декілька років потому його родина відновила стару закинуту стайню й поступово, за декілька років перетворила її у кінноспортивний клуб, один з відомих на теренах кінного спорту України. Назву клубу запропонував Анатолій, й можна з впевненістю сказати, що вона повністю відтворює бажання його, та всієї родини, до постійного руху не тільки у спорті, а й в цілому у житті.

Кожен рік на території КСК «Імпульс» проводяться міські та обласні змагання учасниками яких поряд з професійними спортсменами стартує ціла плеяда вершників категорії «діти». Завдяки наполегливій праці родини Анатолія Деркача, а всі роки пліч-о-пліч в усіх його починаннях йде його дружина Тетяна, зараз до послуг відвідувачів катання на конях та навчання основам верхової їзди з тренером, індивідуальні або групові екскурсії, відпочинок на природі – все те, що допоможе людині відволіктися від буденного життя, отримати повний релакс під час знаходження в енергетичному полі коней. Тому основне завдання клубу, власником якого він є, навіть не «великий» кінний спорт, а душевні відносини з найкращою у світі твариною – конем.

Коли у людини день народження, то всі хто хоче її привітати говорять «З днем народження!».

Коли вітає Анатолій Васильович, то зазвичай промовляє «З прийдешнім Новим роком у твоєму житті!». 

Тому редакція журналу, від імені всіх хто знає ювіляра, вітає його також словами «З прийдешнім Новим роком у Вашому житті!» та бажає міцно триматись у сідлі, легко, з посмішкою долати всі перешкоди на своєму шляху, здоров’я та вдачі!