Березневі етапи Кубку світу з виїздки

У березні відбулося два кваліфікаційні етапи Кубку світу з виїздки.

У Мотешиче (Словакія) з 7 до 10 березня змагалися 11 представників Східноєвропейської ліги.

Преможницею у Великому призі стала пара з Іспанії Borja CarrascosaSir Hubert NRW (Sir Heinrich OLD/Fanfare), яка у обов’язковій програмі наїздила 71.674%. Польський дует Susanne KrohnTitolas (Totilas/Sternenrose) посів друге місце з оцінкою 69.478%, бронзову нагороду також здобула представниця Польщі Zaneta SkowronskaKozubik, якій допомагав Love Me (Locksley II/Warina (HANN)), результат цієї пари становив 67.826%.

У фрістайлі стартувало 9 спортивних пар, у тройку призерів знов увійшли вищеназвані Borja Carrascosa та Sir Hubert з оцінкою 75.700%, Susanne Krohn та Titolas, чию довільну програму судді оцінили у 72.195, і Zaneta SkowronskaKozubik разом з Love Me, їх виступ у КЮРі завершився з результатом 70.680%.

У ці ж самі дати у Хертогенбосі (Нідерланди) на старти вийшли титуловані вершники з Західноєвропейської ліги.

У Великому призі взяли участь 17 пар, кращою серед них судді визнали легендарну вершницю з Німеччини Isabell Werth, яка виступала разом з DSP Quantaz (Quaterback/Piroschka), за виконання тесту цей отримав оцінку 75.782%. З результатом 74.152% та срібною нагородою завершили виступ представниця Великої Британії Charlotte Fry та Everdale (Lord Leatherdale/Aliska K). Третє місце посіла голандська майстриня виїздки Emmelie Scholtens — у парі зі своїм чотириногим напарником Indian Rock (Apache/Crisjena) вона наїздила у Великому призі 73.652%.

Довільну програму демонстрували 15 дуетів. Перемогу, й це не дивно для знатоків виїздки, у черговий раз здобула Isabell Werth, якій допомагав Quantaz, їх оцінка 85.250% лишилася недосяжною для конкурентів. Charlotte Fry та Everdale отримали на 3 відсотки менше — 82.250%, їх довільна композиція заслуговувала на друге місце. Що стосується Emmelie Scholtens та Indian Rock, то вони додали до бронзової нагороди у Великому призі медаль такого ж гатунку у фрістайлі, де оцінка голландської пари становила 82.095%.