Чемпіонат Європи з виїздки серед юнаків та дітей Кронберг. Німеччина.18-23.07.23

Наші вершники у перші ж хвилини знаходження на території турніру, поринули у зворушливу атмосферу змагань, які, зазвичай почались з параду відкриття. Всюди майоріли різнокольорові прапори країн, які делегували до Німеччини своїх представників, і серед них був також прапор країни, яка зараз знаходиться у стадії війни. Тому не можна без хвилювання дивитись на фото наших спортсменів.

Підготовка та участь у параді відкриття була тим моментом, який сприяв піднесеному емоційному стану всіх, в тому числі й наших вершників, які невдовзі мали вступити у боротьбу за командні та індивідуальні місця та заробляти собі рейтингові бали.

Зазвичай будь-який турнір починається з ветеринарної інспекції, яка іноді закінчується не на користь спортсмена, але наша команда з цим завданням впоралась на відмінно.

Надалі ми розповімо про перебіг змагань у категорії «юнаки», в тій, де стартували українські спортсмени.

Командна боротьба склалась на користь збірної Німеччини, яка наїздила 221.060%, друге місце поділили вершники Австрії (214.469%) та Данії (214.243), третє місце посіли юні майстри виїздки з Великої Британії, їх результат склав 214.030%. Сумарний результат нашої команди не можна назвати блискучим, він становив 195,061%, що відповідало передостанньому, 14-му місцю.

Зрозуміло, що індивідуальні показники наших вершників також були не зовсім втішними: у «Командному призі» Konovalov та Concetti наїздили 66.606% (53-е місце серед 70 учасників). Yeva Stolnikova та Freedom фінішували 64-ми з показником 64.303%, Viktoria German та Dom Rico набрали 64.152% та посіли 66 місце. У «Особистому призі» Stolnikova та Freedom все ж зуміли покращити результат — оцінка 67.500% відповідала 46-му місцю, але Konovalov та Concetti, навпаки, наїздили лише 64.294% та посіли 63-е місце, German та Dom Rico знов були 66-ми з дуже невисоким показником 60.824%.

«Вважаю, що мій шостий чемпіонат Європи – сказав нам під час спілкування Данило Коновалов – пройшов, попри все, доволі непогано. Дуже задоволений своїм партнером, дякую йому за ці гарні змагання. В перший день тест склався для нас вдало, я був задоволений собою та моїм Концетті. Другий день був гірше ніж перший, не вистачило трошки енергії моєму партнеру. На додаток додам, що місце для роботи та виступів було дуже комфортне».

«Це був мій перший досвід на чемпіонаті Європи – поділилась з редакцією журналу своїми враженнями Єва Стольнікова. — Приїхавши на змагання, я була дуже приємно здивована й одночасно раділа тому, що наш прапор майорів на центральній алеї!!! Перший день змагань на командному тесті не все склалося як того хотіла, але це теж для мене досвід, а в особистому тесті вдалося виправити помилки першого дня і я задоволена своїм результатом. Звісно хочу подякувати своїй команді та усім причетним до чемпіонату Європи, та особливо моєму улюбленому партнеру Фрідому. Для мене велика честь та гордість представляти Україну й нести наш прапор на міжнародних змаганнях такого рівня!»

Заключний день Чемпіонату Європи

До виступу у фристайлі, звичайно ж, не було допущено жодного з наших учасників. Золоту нагороду за довільну програму отримала пара з Німеччини Allegra Schmitz-Morkramer – Libertad (Londontime/Shelbyville), її виступ було оцінено у 82.665%. Ще один германський дует Lana-Pinou Baumgürtel – Zinq Emma FH (Escolar/Laetitia) наїздив 79.165% та посів друге місце.

Третьою була британська пара Myles Graham – Nibeley Union Hit (Nibeley Union Jack/Nibeley Winter Willow) з результатом 77.885%.

У заключній частині нашої розповіді наводимо деякі висловлювання очевидців даної події:

Анжеліка Дідковська: «Останнім часом, я побувала в багатьох країнах на змаганнях, але Чемпіонат Європи дуже вразив мене. Місце проведення, організація, відношення, та настрій наших спортсменів був на висоті. Хвилювання та приємні емоції зашкалювали. Наша команда юнаків молодці — показали дуже непоганий результат».

Марія Джумаджук: «Хочу поділитися враженнями після поїздки на Чемпіонат Європи з виіздки для юнаків та дітей. Перш за все мене дуже схвилювала перша зустріч з всіма Шеф екіпами (представниками) 26-х команд учасників Чемпіонату Європи та організаторами турніру сім’єю Лізенгоф!! Увага до нашої країни від усіх представників була дуже тепла й зворушлива. Особливо після вступних слів мами Лізенгоф про збір коштів на допомогу школам Бучі. Починаючи з параду відкриття змагань й до самого кінця турніру наші вершники та невелика група підтримки була у центрі уваги й ми всі відчували величезну підтримку. Наші вершники завдяки теплій зустрічі, на мою думку, досить непогано виступили. Так, це були не дуже високі результати, але гідні. Важливо те, що команда, дякуючи батькам, все ж таки зібралась та взяла участь у змаганнях. Велика подяка батькам!!».