Черговий березневий п’ятизірковий турнір з конкуру

З 7 до 10 березня у Хертогенбосі (Нідерланди) під егідою Ролекс відбувся п’ятизірковий турнір з конкуру, до програми якого входило 8 маршрутів вищого рівня складності, а, як зазвичай, її вінцем став Гран Прі з висотою перешкод 160 см. Призовий фонд лише у цьому виді програми становив 1 мільйон євро. З 38 спортивних дуетів основний раунд зуміли подолати 28, без помилок це вдалося зробити лише 9-ти учасникам. Двічі чисто завершили маршрут 7 конкурних пар, тож місця між ними розподілялися згідно показникам ролексівських хронометрів.

Видатний голландський вершник Harrie Smolders разом з Uricas v/d Kattevennen (Uriko/T-Cassina) посів третє призове місце з результатом 0/72.90/0/34.66. Ще один голландець — Henrik von Eckermann, під сідлом якого на турнірі стартував легендарний King Edward (Edward 28/Koningin de Lauzelle) посв друге місце, поступивши переможцю всього 4 сотих секунди (0/68.11/0/33.74).

Перемогу у перестрибуванні здобув представник Нідерландів Willem Greve, він виступав у дуеті з Highway TN N.O.P. (Eldorado vd Zeshoek/Zelana V) та з результатом 0/71.89/0/33.70 став володарем найвищої нагороди турніру.