Equi Life з мсмк Ольгою Акіншиною (випуск журналу №53)

Редакція журналу, після поїздки Ольги Акіншиної у Чорноморськ, поспілкувалась з нею і попросила розповісти про свої враження. Ольга дуже позитивно віднеслась до цієї пропозиції і ось що нам написала:

З ведучим спортсменом клубу Equi Life майстром спорту України Юлією Шевченко ми знайомі вже багато років. Росли та виховувались в Миколаївській ДЮСШОР у прекрасного тренера Білої О.В. Наділі життя розкидало нас по теренам України, але всі ці роки ми підтримували зв’язок. Нещодавно в мене був вільний час, а Юлія потребувала погляду з зовні на її роботу з конем, тому я прийняла запрошення і приїхала до Чорноморська.

Мене дуже вразив сам клуб — чудовий ландшафтний дизайн, продуманий до деталей практичний дизайн стайні, привітний, доброзичливий колектив, домашня та затишна атмосфера. А коли я познайомилась з власницею клубу Анною Юріївною, то все стало зрозумілим – це людина яка любить тварин, красу, неймовірно гостинний та товариський. Коли ми з Юлією почали тренування в манежі вона дуже уважно спостерігала за самим процесом, прислухалась до всіх моїх слів на адресу Юлії і в неї народилась ідея провести семінар. Їй сподобався мій стиль подачі інформації, нестандартне мислення та використання методу візуалізації. Досвід проведення суддівських семінарів в клубі вже був, а тепер виникла ідея провести його з спортсменом, який має багаторічний досвід підготовки не тільки коней різного віку, а й спортсменів.

Така пропозиція викликала в мене зацікавленість, але одночасно було і лячно. Я дуже хвилювалась. Готувалась як до екзамену – писала конспект, готувала ілюстративний матеріал, бо потрібно було викликати зацікавленість не тільки у дорослої аудиторії, а й у зовсім юних, які також були присутні. Але коли я увімкнула мікрофон вже безпосерндньо на нашій зустрічі та представилась далі я вже не доторкнулась до конспекту – інформація йшла сама по собі, як пісня. Я бачила зацікавлені погляди спортсменів та сяючі очі дітей і моє хвилювання само по собі пройшло, бо я побачила перед собою групу однодумців, людей, яким важливо та цікаво те, що я говорю, чим ділюсь, тим більше, що ні жодна фраза не була взята з книги чи чиєїсь статті – все з особистого досвіду і перевірено на практиці.

Після теорії ми перейшли до манежу і в практичній частині семінару приймали участь як молоді коні, так і «вікові», як вершники-початківці, так і досвідчені. До кожного коня вдалось підібрати вправи, що покращили його проводимість та баланс, а юним вершникам вдалось допомогти в покращенні посадки, досягненні взаєморозуміння з конем через пояснення дій, які для цього необхідні.

Після наших занять до мене підійшла мама однієї вершниці з словами подяки за те, що все було дуже зрозумілим і навіть вона пройнялась цією дисципліною кінного спорту. Діти підходили з питаннями, просили поради, розповідали про свої проблеми, складності. Від такого спілкування, від того, що змогла зробити свій внесок в нашу спільну справу я отримала величезне моральне задоволення – сподіваюсь що мої поради допоможуть всім присутнім в роботі з кіньми і можливо серед них виростуть майбутні чемпіони.

Наприкінці нашого семінару всім його учасникам були видані пам’ятні дипломи.

Хочу висловити подяку Анні Юріївні за її потужну енергію – вона просто генератор цікавих ідей та проектів. Юлії Шевченко низький уклін за підтримку. Подяка всьому колективу клубу – це люди, які створюють доброзичливу атмосферу!

Сподіваюсь на нові зустрічі. 

P.S.

Редакції журналу залишається побажати Ользі Акіншиній та всім членам клубу Equi Life досягнень на змаганнях!