Генеральна Асамблея Європейської Федерації кінного спорту (EEF) 2021 (випуск журналу №54)

26 жовтня, у Відні (Австрія), розпочав свою роботу цей престижний форум, на якому нашу країну представляли Президент ВФКС Андрій Мілованов та Генеральний секретар ВФКС Михайло Пархомчук.

Одним з головних питань порядку денного були вибори першого віце-президента EEF, який автоматично стає членом бюро FEI. Шляхом голосування на цю посаду обрано George Dimaras.

Значна увага присутніх також була прикута і до обговорення формули Ігор ХХХІІІ Олімпіади в Парижі (2024), бо деякі країни ініціювали перегляд командної квоти в усіх трьох дисциплінах з 3-х на 4-х учасників від країни. Зауважимо, що у попередньому онлайн-голосуванні Україна висловила свою позицію про збереження існуючої формули, яка була застосована в Токіо-2020 -при квоті в три атлети в команді до участі в Іграх допускається більша кількість країн, що підвищує шанси на отримання ліцензій нашими вершниками.

Під час роботи Генеральної Асамблеї Європейської федерації кінного спорту відбулися зустрічі керівництва ВФКС з керівниками міжнародних організацій, на яких були обговорені актуальні питання подальшого руху та розвитку виду спорту не твлькі в світі, а і, зокрема, в Україні. Президент ВФКС Андрій Мілованов поспілкувався з Президентом FEI Інгмаром де Восом та Президентом EEF Тео Плоегмейкерсом. Сторони підтвердили налаштованість на плідну та ефективну співпрацю. Окрім цього, керівник Всеукраїнської Федерації запросив Інгмара де Вос та генерального секретаря FEI Сабріну Ібанес на урочисте святкування 30-річчя ВФКС, яке відбудеться у грудні 2021 року в Києві.