Передноворічне турне: Богдан Дзидзан у серії змагань в Польщі: (розповідь спортсмена) (випуск журналу №54)

У листопаді місяці ми з моїм чотириногим партнером Стаккато Бой взяли участь в низці міжнародних та регіональних змагань з подолання перешкод, які проводились у місті Варшава.

Перший старт – це були регіональні змагання, на яких висота перешкод у маршрутах сягала до 130см. Це був добрий початок складеного тренувального плану напередодні міжнародних змагань. Далі виступали в обласних польських змаганнях де були переможцями і завоювали декілька призових місць. Таким чином ми підготувались до подальшої участі у міжнародних змаганнях. Для мого коня Стаккато Бой це був перший міжнародний досвід стартів такого рівня і хоч в маршрутах CSI-1* ми отримували по 4 штрафних очки, але були задоволені, бо з кожним днем кінь прогресував.

Наступні змагання вже були 3 * — Cavaliada

 

Одразу хочу сказати, що нас дуже вразив масштаб проведення – конкурне поле освітлено, відмінна організація у всьому. Загалом у змаганнях взяло участь 600 спортивних пар з 20 країн. Маршрути розпочинались о 7-30 ранку і завершувались о 23 годині.

Каваліада — це серія міжнародних турнірів з кінного спорту, що була започаткована ще у 1995 році у Познані. Але справжньою датою заснування Каваліади вважається 2010 рік: саме тоді міжнародною федерацією було затверджено бренд турніру та розроблено формулу, згідно з якою заходи в рамках Каваліади поділяються на спортивні, демонстраційні та ярмаркові. Заходи проводяться у чотирьох містах — Варшаві, Любліні, Познані та Кракові, нещодавно до списку локацій додався Сопот. Варшавська Каваліада-2021 нараховувала майже 200 спортсменів, представників 20 країн, які взяли участь у 23 змаганнях з конкуру, виїздки, триборства та драйвінгу

Підводячи підсумки хочу зауважити, що старти та таких відповідальних змаганнях дають безцінний досвід і вершнику і його партнеру. Велике дякую хочу сказати власникам коня – Писарчукам Оксані та Петру за надану можливість виступати на змаганнях такого рівня, а також Віктору Дуркоту. Ми з нетерпінням чекаємо початку нового спортивного сезону.