«По всьому світу стала новина: Діва Марія сина родила!…» (випуск журналу №55)

Антоніна Гордійчук – керівник відокремленого

 підрозділу ВФКС у Волинській області

По всьому світу стала новина: Діва Марія сина родила!…». Саме з таких слів розпочався фестиваль колядок «Різдвяна містерія» в Боратинській громаді, що на Волині, в якій взяли участь вихованці клубу оздоровчої верхової їзди «Антарес»! Маленькі вершниці в автентичному вбранні продемонстрували свої вміння та навички вправно керувати конем під супровід гарної української колядки. І хоч надворі була справжня хурделиця, юним амазонкам все вдалося. Особливо вразила гостей найменша вершниця-колядниця — учениця 2В класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови №1 м. Луцька Москвич Лілія, яка зі своїм напарником Лесиком зібрали найбільше овацій. Пара Катерина Сударєва та Адель також завоювали прихильність гостей своїм чарівним образом та вмінню працювати в тандемі взаєморозуміння кінь-вершник.

Особливим подарунком від кінного клубу для гостей свята було безкоштовне катання на бричці, запряженій граційною парою чудових коней.

Загалом на  Різдвяний захід приїхало більше 20-ти творчих колективів, ансамблів, вокальних гуртів, які приємно здивували всіх присутніх гостей своїм майстерним виконанням відомих та стародавніх українських колядок.

Святкове дійство зібрало чимало жителів громади та гостей, які прийшли послухати прекрасні співи виконавців, почастуватися глінтвейном та гарячими напоями. Справжньою «родзинкою» фестивалю став парад Різдвяних зірок — кожен старостинський округ презентував Віфлеємську зорю, виготовлену та оздоблену згідно місцевих традицій та обрядів.

Різдвяний фестиваль вдався на славу.

p.s. Різдво Христове запалило зіроньку добра та любові на Волині та й по всій нашій славній Україні.

Христос народився! Славімо Його!