Посміхнемось! Леся Гордієнко: Як зробити новорічну фотосесію з поні: Інструкція.

Немає нічого милішого в новорічному кадрі ніж маленький «няшний» пухнастий коник в червоному недоуздку. 

Тому записуйте. Три кроки.

Крок перший. Ловимо поні. 

Я вже казала, що у поні дивна чуйка на такі моменти? Коли він вам потрібен ось тут і зараз, милий компанійський коник, що завжди лізе в кишеню та настирливо супроводжує кожну ходку тачки при відбивці левади, розпочне веселу й захопливу гру «дожени, якщо зможеш!» І гратиме аж допоки піт не змиє святковий макіяж, а потім ще трішки. Я скромно змовчу, що фотограф бере погодинну оплату, його час вже йде і він все це дійство фоткає. Затискати поні в кут, щоб упіймати — затія безперспективна, він вислизатиме, робитиме обманні маневри і його це страшенно тішитиме. Єдина перевірено робоча тактика — вимотати фізично. Набігається — сам запхає морду в недоуздок. Тільки не поспішайте радіти.

Крок другий. Чистимо поні. 

Я вас зараз дуже засмучу. М’який пухнастий інста-поні ні разу не м’який і не пухнастий. Ви приведете з левади шмат мокрого переваляного в тирсі, лайні й соломі войлоку незрозумілої масті, з глибин якого стирчать незадоволені очі. Дешевше купити нового поні, ніж відчистити та накондиціонерити наявного. Я промовчу, що станеться з вашим яскравим тематичним одягом. Хай це буде сюрпризом. 

На що схожа чистка зимового поні? Пам’ятаєте, колись були в моді килими зі штучного хутра? От уявіть, що такий килим пролежав тиждень на пероні сільського вокзалу… Любителям бдсм зайде!

Крок третій. Ставимо в кадр. 

І от нарешті ви, з розмазаною тушшю та всьому, що перед цим було в шерсті поні, приводите скотинку до фотозони. На даному етапі вже дуже висока ймовірність, що ви більше не хочете ніякої казково-новорічної фотосесії. Але саме цікаве лише починається. Підстава в тому, що дрібний гімнюк позувати не буде. Він жуватиме червоний крафтовий вальтрапчик, шаритиметься у вас в кишенях, лізтиме до фотографа нюхати об’єктив, зробить купу на снігу в основному місці фото зони, а його міміка транслюватиме всі відтінки зневаги й нудьги. Робочий лайфхак — здивуйте поні. Зробіть щось таке, що на кілька хвилин вжене в ступор і його, і фотографа, та змусить обох замислитись про нелогічність буття. Це й будуть найкращі фото. 

Тепер важливий нюанс: недоуздок. Він має бути з кевларового волокна. В гіршому випадку — з парашутної стропи. Бо все тонше цей малий 3,14здюк порве, коли йому набридне фоткатись. А набридне йому скоро. І він поволочить вас по снігу в бік своєї левади. 

І підбори! Вдягайте взуття на високих тонких підборах, які грузнуть в снігу мов шипи. Це вас не врятує, але волохатій потворі рухатись з вами на буксирі буде складніше. 

І остання порада. Якщо ви реальний екстремал з адреналіновою залежністю, зробіть фотосет з двома поні одразу! Незабутньо!