Позачергова Конференція ВФКСУ

13 травня відбулась позачергова Конференція Всеукраїнської Федерації кінного спорту України.

Згідно з чинним на момент проведення Конференції Статутом ВФКСУ право голосу мали члени Правління ВФКС та представники всіх її відокремлених підрозділів.

За звичайною процедурою делегати мали зареєструватись, та отримати відповідні документи для роботи.

Засідання відкрив Президент Громадської організації «Всеукраїнська федерація кінного спорту України» Мілованов Андрій Анатолійович, який повідомив про наявність кворуму та, після голосування, оголосив її відкритою.

Обраний головою Конференції Костянтин Анатолійович Бондарєв запропонував обрати Президію у такому складі: Мілованов Андрій Анатолійович – Президент ВФКСУ; Ничипоренко Валентин Миколайович – член Правління; Мартинова Ксенія Олексіївна – Генеральний Секретар ВФКСУ; Бондарєв Костянтин Анатолійович – керівник відокремленого підрозділу ВФКСУ в Київській області, народний депутат; Гутцайт Вадим Маркович – Президент Національного Олімпійського Комітету України; Гайріян Нельсон Юрійович-заступник директора департаменту – начальник відділу літніх олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України.

Після обрання секретаря Конференції, членів мандатної й лічильної комісії та затвердження порядку денного, регламенту роботи, для прийняття рішення про визнання повноважень делегатів Позачергової Конференції Громадської організації «Всеукраїнська федерація кінного спорту України» слово було надане голові Мандатної комісії Доскічу Віктору Михайловичу.

Віктор Михайлович повідомив, що загальна кількість осіб, які мали право вирішального голосу на Конференції дорівнювало сумі кількості наявних членів Правління та делегатів від відокремлених підрозділів, Президента ВФКСУ та її Генерального Секретаря. Зареєструвалось всього 26 осіб та подальше одностайне голосування затвердило їх повноваження.

Таким чином, після прийняття всіх регламентуючих документів, перш ніж розпочинати обговорення питань порядку денного, слово для привітання учасників Конференції було надано Президенту Олімпійського Комітету України Вадиму Марковичу Гутцайту, а також заступнику директора — начальнику відділу літніх олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Нельсону Юрійовичу Гайріяну.

Наділі, відповідно до затвердженого Порядку денного Конференції, слово було надане Президенту ВФКСУ Андрію Анатолійовичу Мілованову.

Андрій Анатолійович в першу чергу у своєму вступному слові наголосив на тому, що наша країна, й кінний спорт зокрема, переживають зараз нелегкі часи. Війна реально зруйнувала деякі кінно-спортивні установи, загинули й продовжують гинути й коні й люди та запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять всіх кого сьогодні в родині кіннотників вже немає, хто б міг би ще жити й жити, якби не загарбницькі дії країни-агресорки.

Після хвилини мовчання Андрій Анатолійович наголосив на тому факті, що з початком повномасштабного вторгнення росії на нашу територію частина вершників мала змогу вивезти своїх чотириногих партнерів за кордон і зараз вони беруть участь у міжнародних змаганнях під прапором України. Проте більшість дотичних до кінного спорту та верхової їзди залишилось на території нашої країни та докладають всіх зусиль задля збереження кінського поголів’я. Попри все проводяться змагання, проходять он-лайн зустрічі та семінари з різних питань, дуже багато наших вершників доєднались до використання кінського поголів’я задля реабілітації постраждалих внаслідок збройної агресії росії проти України. Тому наше з вами першочергове завдання – зберегти наявний потенціал і надавати членам Федерації всю можливу допомогу. Наприкінці свого привітального слова Андрій Анатолійович закликав всіх присутніх узятися до роботи на Конференції з розумінням та відповідальністю кожного за рішення, що будуть прийняті, бо саме від цього залежить майбутнє кінного спорту України.

Надалі, у звіті про роботу ВФКСУ Мілованов А.А. доповів про основні напрямки діяльності Федерації протягом з 2020 до травня 2023року та відповів на питання делегатів Конференції, в тому числі й почесних гостей.

Згідно з порядком денним Конференцією після прийняття ряду рішень слово, як єдиному кандидату який подав до Федерації Заяву про балотування на пост Президента ВФКСУ, було надане Мілованову Андрію Анатолійовичу, який зазначив, що його передвиборча Програма була опублікована на сайті ВФКС, тому з нею могли ознайомитись всі члени Федерації та, звичайно, вона не може містити детальний опис всього того, що має зробити кандидат на цю посаду, проте попереду багато роботи, яка не під силу одній людині, бо тільки згуртована команда однодумців приведе до успіху.

Голосування було відкритим: «за -25», «проти – о», «утримались – 1».

Таким чином Президентом Федерації на наступний період було обрано Мілованова Андрія Анатолійовича.

Одним з важливих питань порядку денного було також й обрання членів Правління — саме тієї команди, якій кінна спільнота України довірить визначення напрямків розвитку кінного спорту в нашій країні на наступне чотириріччя.

Після прийняття рішень по всіх питаннях порядку денного головуючий оголосив Конференцію закритою.

P/S/ Зазвичай не всі однозначно сприйняли результат Конференції, але потрібно позитивно та з надією дивитись у майбутнє, й підтвердженням цієї думки є слова керівника відокремленого підрозділу ВФКСУ у Волинській області Антоніни Гордійчук.