РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ «HORSES UKRAINE» ПОЗДОРОВЛЯЄ З ЮВІЛЕЄМ СВОГО АРТДИРЕКТОРА ОКСАНУ САМСОНОВУ!

У 2010 році Оксана стала фундаментом становлення оновленого журналу для шанувальників кінного спорту в Україні. Завдяки її професійним здібностям і багаторічному досвіду роботи в рекламному бізнесі, наполегливості та завзятості, вдалось створити дійсно привабливо оформлений, цікавий журнал. Багато часу віддавалось аналізу номерів, що вже вийшли з друку та обговоренню буквально кожної сторінки кожного чергового номеру.

Творчий підхід та любов до коней сприяли тому, що журнал став не тільки інформаційно цікавим та корисним людям, які пов’язані з кінним спортом, а й знайшов своїх прихильників серед любителів коней. Стильно оформлені сторінки журналу неодноразово відмічались нашими читачами.

Енергії та самовідданості своїй справі цієї людини можна по доброму позаздрити. Ці риси характеру допомогли Оксані професійно вирішити складні питання переходу журналу з друкованого на електронний формат і продовжити надалі плідно працювати над створенням чергових номерів.

Однак, ми знаємо Оксану Самсонову ще й з іншого боку – як чуйну людину, готову завжди прийти на допомогу у вирішенні особистих питань кожного члена нашої команди. Іноді просто не розумієш, як в неї вистачає часу та сил на роботу, на сім’ю. Тому побажаємо нашій колезі міцного здоров’я, наснаги, душевної рівноваги, любові близьких по духу людей і щоб завжди в неї була хвилинка на філіжанку кави або чаю.