Редакція журналу розпочинає формування свого ювілейного №60

Шановні наші читачі! 

Редакція журналу розпочинає формування свого ювілейного №60, тому вважаємо за доцільне нагадати вам деякі моменти з історії його створення: 

В Україні у 2005 році бізнесмен Василь Милокостий став засновником журналу «Horses Ukraine», який видавався протягом двох років. Тільки через чотири роки потому, у 2010 році, адміністрація Петриківського племконезаводу прийняла рішення про подовження даного видання та стала засновником його нової версії. 

Очолила редакцію на той час суддя міжнародної категорії з виїздки, суддя національної категорії з усіх трьох олімпійських дисциплін кінного спорту, відповідальний секретар Федерації кінного спорту Дніпропетровської області Віра Кириченко. Перший номер журналу побачив світ вже на початку 2011 року та надалі став одним з небагатьох в Україні професійним періодичним виданням у сфері конярства та кінного спорту. Понад сотню повнокольорових сторінок кожного номеру створювались руками артдиректора Оксани Самсонової. Склад інформаційного відділу редакції за наступні 13 років дещо змінювався, але й головний редактор та артдиректор досі на своїх посадах. Наразі над матеріалами працює постійний міжнародний оглядач Тетяна Маринич та Альона Гук.

Згодом, з огляду на сучасні тенденції розвитку електронних комунікацій, ми відмовились від друкованого варіанту та перейшли вже з 25 номеру в електронний формат.

Як офіційний інформаційний партнер Всеукраїнської федерації кінного спорту журнал на своїх сторінках за весь період існування розмістив велику кількість статей про кінноспортивні турніри в нашій країні та за кордоном, історію кінного спорту, про осіб, які зробили гідний внесок у розвиток всіх олімпійських дисциплін кінного спорту, про відомих чотириногих партнерів вершників та інш.

У важкі часи для нашої країни ми намагаємось підтримувати тісний зв’язок з кінно спортивними клубами, школами, які потерпають від російської агресії та розповідати про їх життя. Налагоджена співпраця й з вершниками, які вимушені були разом з кіньми покинути територію України. Нашими кореспондентами є не тільки представники адміністрацій кінноспортивних установ, а й тренери, самі спортсмени, коноводи, просто любителі коней. 

Ми віримо в перемогу, тому продовжуємо на своєму фронті робити все від нас залежне для майбутнього існування українського кінного спорту та закликаємо всіх зацікавлених в цьому осіб активніше надсилати нам свої матеріали. 

З повагою, редакція журналу «Horses Ukrainе».

Ми дуже вдячні за теплі слова, які надійшли на адресу редакції від наших поціновувачів під час підготовки ювілейного, 60-го номеру та беремо на себе сміливість розмістити деякі з них:

«З ювілейним номером! Час невпинно йде — вже №60! — це немало, й на фоні кінних газет або журналів, що іноді з’являються в нашій країні та надалі безслідно зникають, роки існування журналу свідчать про стабільність та професіоналізм колективу працівників редакції.

Бажаю й надалі залишатись інформаційним партнером Всеукраїнської Федерації кінного спорту.

З повагою, Президент ВФКС Андрій Мілованов».

Шейнич Тетяна: «Коли я прийшла у кінний спорт з моїми маленькими дочками Анастасією та Маргаритою тоді й познайомилась з журналом «Horses Ukraine». Тут завжди можливо було щось для себе цікавого взяти, бо інформація викладалась у доступній для навіть непрофесійних спортсменів формі. До речі, коли Настя вже почала стартувати на змаганнях та потрапляти у призи, ми з нетерпінням чекали церемоній нагородження, на яких у якості призу вручався тоді черговий друкований номер журналу. Настя з задоволенням перегортала його сторінки та ділилась своїми думками з приводу написаного, а невдовзі вже й сама почала давити Вірі Вікторівні інтерв’ю. Пройшло багато часу, але ми завжди стежимо, та з задоволенням читаємо на сторінках вже електронного журналу статті про спортивне життя українців як в України, так й про виступи на міжнародних змаганнях, про відомих в усьому світі кіннотників, їх коней. Хочеться наголосити, що це трапляється й в тих випадках, коли мова в матеріалі йде про навіть вже відомі факти, або показані спортивні результати. Я від себе особисто хочу подякувати всім професіоналам своєї справи, хто працює над створенням кожного номеру журналу — навіть не віриться, що це вже 60-й номер — не тільки за статті, які хочеться читати та для себе отримувати щось корисне, а й за яскраве оформлення практично кожної сторінки у кожному номері. Сподіваємось що цей журнал й надалі буде виправдовувати назву ПЕРШОГО УКРАЇНСЬКОГО КІННОГО ЖУРНАЛУ!»

Матвєйчук Марина: «Здавалось, як можна цікаво написати про результати змагань — це ж сухі цифри та перелік прізвищ та кличок коней, але Віра Вікторівна примудряється так подати матеріал, що читаєш на одному диханні. Тільки згадати скільки було, та ще обов’язково буде статей про НАШІ стайні, клуби, про спортсменів, тренерів, до речі про тих, яких ти знаєш особисто, але відкриваються такі факти, що починаєш дивитись на них з ще більшим захопленням та повагою. Я добре пам’ятаю, коли моя перша маленька замітка про старти в Полтавській області з’явилась тоді ще у друкованому журналі, як ми всі раділи тому, що про нас взнає вся наша кінна Україна! А як голосили від щастя дітлахи, з захопленням розглядали свої фото у такому «солідному!», яскравому, товстенному журналі! Саме таку можливість розповісти на всю країну про «своїх» дає нам журнал. Мені здається, що цей журнал був завжди. В ньому стільки інформації про все, що стосується кінного спорту, до речі, не тільки в нашій країні, що іноді не уявляєш як без нього можна обходитись. Прикро, що немає друкованого варіанту (ні помацати, ні погортати), але дуже добре, що засновники змогли в ці нелегкі часи його зберегти та він продовжує видаватись в електронному вигляді. 

Велике-велике ДЯКУЮ всім, хто працює над його випуском!»

Гордієнко Леся: «Перший Кінний Журнал «Horses Ukraine» — головний медіа партнер української команди з ДКП на Чемпіонаті Світу для молодих коней в Падізе. «Horses Ukraine» на чолі з талановитим ідейним мотиватором Вірою Вікторівною Кириченко вже багато років є основним інформаційним ресурсом всіх українських кіннотників! Найкращі фото, цікаві репортажі і атмосфера професіоналізму найвищого рівня. 

Пишаємось, цінуємо і маємо за честь публікуватись в HU!»