Щорічна звітна конференція ВФКС (випуск журналу №54)

Місцем проведення щорічної звітної конференції став в цьому році готельно-ресторанний комплекс «Чумацький шлях», розташований у с. Романків під Києвом.

Члени Правління ВФКС, делегати від відокремлених підрозділів Всеукраїнської федерації кінного спорту зібрались у зручному залі задля обговорення наслідків роботи федерації у поточному році.

З вітальним словом до всіх звернувся Президент ВФКС Андрій Мілованов і коротко окреслив основні моменти життя нашої громадської організації у 2021 році, наголосивши, що через декілька днів ми будемо урочисто відмічати 30-ту річницю її створення.

Більш детально висвітлив роботу ВФКС за рік що минає її Генеральний секретар Михайло Пархомчук. У своїй доповіді він зупинився не тільки на здобутках спортсменів на національних змаганнях 2021 року, під час чемпіонатів Європи з подолання перешкод та виїздки, а й розповів про великий обсяг роботи, що передував участі вершників нашої країни у Олімпійських Іграх та на їх результатах. Частина часу доповіді була відведена питанням внутрішньо роботи федерації.

Відзвітувала на Конференції і Ревізійна комісія ВФКС.

Всі присутні взяли активну участь у обговоренні доповідей, звертаючи увагу на необхідність вирішення нагальних питань роботи Федерації у наступному році.

Одноголосно, шляхом голосування, було вирішено визнати роботу ВФКС у 2021 році задовільною.