Українська компанія La Cherie на Spoga Horse 2024

Участь у Spoga horse 2024 взяли понад 400 компаній із 30 країн, та понад 7700 відвідувачів із 72 країн

Після довгої перерви, український ритейл сфери кінного спорту нарешті був також представлений на міжнародній кінній виставці Spoga Horse у Кельні, Німеччина.

 

Редакція журналу звернулась до Генерального директора компанії Романа Балдіна з проханням поділитись своїми враженнями від виставки:

«Через карантинні обмеження, довгий час великі масові заходи були заборонені по всьому світу, тому формат зустрічей, перегляди нових колекцій та вивчення нових технологій, були переведені в онлайн-формат. У 2022 році, коли проведення Spoga Horse було відновлено, війна в Україні внесла свої корективи у життя кінно-спортивної індустрії, та й ритейл — не виключення.

Після тривалого часу відновлення та з початком проведення кінно-спортивних змагань, вершники України повернулися до покупок кінної амуніції попри важкі часи.

Команда компанії La Cherie, яка є найбільшою мережею магазинів для кінного спорту в Україні, нещодавно відвідала виставку Spoga Horse, де ознайомилась з новинками кінної індустрії, переглянула презентації колекцій сезону осінь-зима 2024 та підписала нові контракти на майбутній сезон.

Можу з впевненістю стверджувати, що величезна кількість відвідувачів з усіх куточків світу після довгої перерви свідчить про те, що живе спілкування не замінить ніяка диджиталізація!

Опорною точкою spoga horse 24 стала велика головна сцена THE STAGE, де проходили spoga horse TOP INNOVATIONS, spoga horse FASHION WALK, старт-пітчі та численні панельні дискусії. Усі номіновані інновації протягом усієї виставки демонструвалися на БУЛЬВАРІ ІННОВАЦІЙ. 14 міжнародних магазинів кінного спорту було нагороджено за особливі досягнення.

Великі сучасні стенди світових топових брендів, модний показ нових колекцій, понад 400 стендів виробників, маркетингові поради та майстер-класи, нагородження переможців у різноманітних, найкращі ритейлери світу — це все атмосфера Spoga Horsе!

Можу зазначити, й це дуже приємно, що зустрічали нашу команду на інноваційній виставці світової індустрії кінного спорту з великим теплом та захопленням. Дивувались нашою стійкістю, підтримували та бажали скорішої перемоги!

Наша команда мережі магазинів La Cherie відібрала найкращі товари для прийдешнього сезону, підписала контракти нових брендів, що будуть вперше представлені в Україні та довела, що попри важкі часи, українці продовжують бути «на коні».