Вдалий початок 2022 року для української конкуристки Аліси Данілової (випуск журналу №55)

Редакція журналу зв’язалась з Алісою, яка розповіла, що зараз вона працює в Німеччині і має в своєму арсеналі нових молодих коней, а на наше запитання щодо планів на 2022 рік відповіла що почне його з турнірів для молодих коней, а також візьме участь у сезонних стартах в Іспанії.

І ось перші результати.

У середині січня Аліса стартувала на міжнародному турнірі в Абу-Дабі (ОАЕ) у категорії CSIL2* на двох конях — Galanthos SHK (Arthos R/nr) та Fiori LS (Riscal la Silla/Feldam de Blondel). Зауважимо, що її знайомство з обома партнерами відбулося практично напередодні стартів — протягом минулого року та навіть на початку січня на них виступав єгипетський атлет Mouda Zeyada. Кількість учасників турніру була не дуже численною, проте висота перешкод на маршрутах, які мала долати наша спортсменка, складала від 130 до 140 см.

Змагання для українських дуетів розпочалися з двофазного конкуру з висотою перешкод 140 см. Galanthos під сідлом нашої спортсменки чисто відстрибав першу частину маршруту, але повал у другій фазі відкинув пару на 9-е місце. На відміну від нього Fiori стрибала дуже акуратно та завершила обидва раунди без штрафних очок. На жаль, до попадання у призову трійку трохи не вистачило стрімкості — дует фінішував на 4-й позиції.

В однораундовому конкурі на швидкість Аліса та 11-річний Galanthos заробили 4 ш.о. за руйнування перешкоди та посіли 7-е місце з 14-ти учасників. А от в парі з Fiori українка була бездоганною та зуміла обійти найближчу суперницю майже на 3 секунди. Дует Danilova — Fiori посів перше місце з результатом 0/55.70. Срібної нагороди удостоїлася пара з Сирії Aya Hamcho – Divine de la Prise (Tresor Mail/Quatra van de Zuuthoeve), яка фінішувала з показником 0/58.39. Щодо третьої призової пари, вона значно поступилася конкуренткам — представниця Польщі Amelia Moscicka разом з Contendrix (nr/nr) завершила маршрут з результатом 0/65.98.

В однораундовому конкурі з перестрибуванням пару Алісі склала лише 13-річна Fiori, але цього разу нашу спортсменку спіткала невдача — повал у основному раунді не дозволив їй продовжити боротьбу у перестрибуванні, результат 4/77.0 полишив українку на 9-му місці з 14-ти можливих.

В акумуляторі наші пари участі не брали, проте дует Danilova — Galanthos спробував сили ще в одному цікавому змаганні — конкурі на потужність стрибка, або так званому Six Bars.

Коли з боротьби вибув дует Nicola Pohl — Dakota (Denver V/Rexotta Z), який представляв Німеччину, боротьбу продовжили дві найпотужніші пари, Maysam Bisharat з Йорданії в парі з французьким селем Un Dollar de Blondel (Tlaloc M/La Belle 112, OLD) та наша Alisa Danilova в парі з Galanthos’а, яскравим представником голландської теплокровної породи. В результаті ці дуети поділили верхню сходинку п’єдесталу, а третє місце посіла німецька пара Pohl — Dakota.

Maysam Bisharat — Jordan

Alisa Danilova — Ukraine

Nicola Pohl — Germany