ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ТЕТЯНУ КОПИЛОВУ!

Кінним спортом Тетяна почала займатись у м. Миколаєві коли їй було 11 років. Спочатку це була учбова група Віктора Дементьєва і вже через рік перейшла в групу виїздки до Ніни Смірнової і далі багато років тренувалась під її керівництвом. Першим чотириногим партнером у Тетяни був кінь Барвінок. Як спортсменка вона активно стартувала на змаганнях різного рівня, в тому числі і на чемпіонаті України в Донецьку, де стала бронзовим призером у Середньому Призі №1 на коні Келих.

Після Миколаєва, разом з чоловіком і донькою, переїхали до Дніпропетровської області у кінзавод в Орлівщині, де на громадських засадах працювала тренером, а у 2000 році вони остаточно облаштувались в Петриківському племконезаводі.

З тих пір Тетяна, вже Геннадіївна, працює тренером з виїздки. Серед її вихованців не тільки донька Анна, а і Сергій Черних, Анна Яценко, Анастасія Хасілева, Оксана Денисенко, Вікторія Скляр, Ірина Касьян. Зараз вона працює з зовсім юною Дариною Медведєвою.

Ми бачимо Тетяну практично на всіх чемпіонатах і Кубках України де стартують її вихованці — вона старанно веде зйомку виступів, що допомагає їй в подальшому аналізувати допущені помилки, або радіти вдало виконаним елементам.

Одночасно з тренерською діяльністю з 2012 року Тетяна Геннадіївна займає посаду директора Петриківського племконезаводу, що звичайно накладає на нашу ювілярку велику відповідальність не тільки за коней, а й за весь персонал.

Робота – це більша частинка життя Тетяни Геннадіївни, але не нехтує вона і можливістю відпочити в колі сім’ї та друзів.