Вперше на Миколаївщині Всеукраїнська дитяча ліга! (випуск журналу №53)

Наприкінці червня федерація кінного спорту Миколаївської області провела щорічні відкриті регіональні змагання з подолання перешкод та виїздки, в рамках яких і відбулись змагання Всеукраїнської дитячої ліги. Місцем старту вершників став кінний клуб «Золота підкова», який було засновано 11 років тому, а в останні три роки на його території проходять змагання для вершників, в основному, південного регіону. Слід зазначити, що саме тут працює відділення КДЮСШ, в якому займаються біля 60 дітей, саме тому ми і вирішили прийняти в себе змагання Всеукраїнської дитячої лігі.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Одеси, Херсону, Скадовська і, звичайно, миколаївські вершники.

Маршрути для конкуристів, а їх було чотири з висотою перешкод – від кавалетті до 100см. будував курс-дизайнер Андрій Пономарьов. Залік йшов як для дітей, так і були відкриті класи.

Найчисленнішими за кількістю учасників були змагання з виїздки. У категорії «діти» вершники виступали в тестах А та В (для починаючих юних вершників — до 12 років) а також у командному та особистому призі для категории діти 12-14 років. Юнаки та юніори підвищували свій професійний рівень в особистому призі та КЮРі. Дорослі вершники показували суддям готовність до старту своїх молодих коней 5 та 6 років, а також у програмах М4, М5.

Незважаючи на довготривалий карантин та не дуже сприятливі погодні умови під час проведення турніру, наші вершники зуміли придбати новий досвід та показали досить достойні результати: 3 спортсменки виконали норматив кмсу, 3 вершника — 1-го розряду, два – другого та 3 спортсмени виконали норматив третього розряду.

У складі суддівської бригади працювали суддя міжнародної категорії Ірина Шульга — Київ, суддя національної категорії Ірина Пономарьова – м.Черкаси, суддя 1–ї категорії Наталія Лимар – м.Дніпро та Марина Захарова – Миколаїв.

Дуже приємно, що завдяки підтримці Президента Всеукраїнської федерації кінного спорту Андрія Мілованова всі учасники змагань були нагороджені цінними призами.