З ювілеєм, Голіков Юрій – 50!
Піввіковий ювілей – це вагома дата в житті будь-якої людини, однак для кіннотника, який почав свій шлях в цьому виді спорту в 10 років – це особлива дата, тому редакція журналу «Horses Ukraine» приєднується до всіх найкращих побажань Юрію Голікову, які він сьогодні отримає, проте вважаємо не зайвим буде зробити короткий екскурс до його «кінної» біографії.
Почав Юрій займатись кінним спортом в 1985 році у Сумській кінно спортивній школі й першими тренерами були нам всім відомі Володимир і Дмитро Вощакіни. Як чинний спортсмен був відданий школі до моменту призову у 18 років в ряди збройних сил України. Після служби в армії, у віці 20 років, почав працювати у СФГ «Ферро» у Бабенка Василя Романовича. Надалі кінна школа у м. Славутич і повернення тренером в «рідні пенати» — в Сумську кінно-спортивну школу, де протягом 4-х років під його безпосереднім керівництвом набували досвіду Олександр Іванов, Василь Зайцев та ще багато відомих українських спортсменів. Десяток років віддав Юрій КСК «Шостка», де працював старшим тренером.
На рахунку Юрія Валерійовича десятки підготовлених кандидатів в майстри спорту, 3 майстри спорту і навіть один майстер спорту міжнародного класу. Проте ми знаємо Юрія не тільки як досвідченого тренера, а й фахівця високого класу з підготовки коней — за ці роки ним підготовлено для участі у змаганнях понад сотню чотириногих спортсменів, серед яких й рівня Гран Прі.
Наразі в біографії Юрія новий кінно-спортивний клуб «Іхор» у Дніпропетровській області, якій базується на конях Олександрійського кінного заводу.
Плідної праці задля кінного спорту ще довгі роки!