З ЮВІЛЕЄМ, Ірина Василівна КОЗІНА!

Здається зовсім недавно ми вітали Ірину Василівну з 65-річчям, а вже чергова нагода для висловлювань на адресу відомої у минулому виїздкової вершниці, а наразі судді національної категорії з виїздки та конкуру, почесного судді України, члена атестаційної комісії Колегії суддів.

Редакція пропонує нашим читачам зазирнути на сайті журналу horses.dp.ua та відкрити номер 44 з тим, щоб взнати, або пригадати деякі моменти з біографії нашої ювілярки, а ми, в своєю чергою, спробуємо пройтись по етапах її діяльності у попередньому п’ятиріччі.

Суддівська практика – це робота у складі команди не тільки на всеукраїнських змаганнях – Чемпіонатах та Кубках України, а й на відкритих регіональних – наприклад на КСК «Horses of Anastasia» в Дніпрі, на відкритих клубних змаганнях в багатьох містах нашої України – Київ, Рівне та інш.

 Знання, особливо досвідчених тренерів, суддів, спортсменів, завжди стають в пригоді молодим, тож Ірина Василівна, розуміючи це, з радістю бере участь у різноманітних зустрічах, організує та проводить семінари, приєднується до обговорення нагайних проблем розвитку кінного спорту в Україні.

У кожного з нас в житті є своє захоплення, чи, як говорять — хобі. Тут слів багато не потрібно, досить глянути лише на одну фотографію і все стає зрозумілим і дуже добре, коли поряд є надійний тил.

Тож побажаємо Ірині Василівні від імені всіх кіннотників міцного здоров’я, надовго залишатись в робочому стані та радувати нас своєю присутністю.