З ювілеєм, Олександра Павлівна!
Народилась Олександра Бершова у Білорусі 3 січня 1957року, а у 1960 з сім’єю переїхала до України у місто Суми,а вже у 1967 році батьки привели її до кінноспортивної секції, яка територіально знаходилась зовсім поруч. Першими тренерами у дівчини були Петро Федорович Скляр та Сергій Антонович Калашник. Основною дисципліною кінного спорту спортсменка обрала конкур, яким займалась до 1972 року виконавши на змаганнях норматив кандидата в майстри спорту. Ну а далі – далі почала займатись виїздкою, і проходила її ази разом з конем Небосвод (Безпечний\Навігація). В арсеналі спортсменки перемоги та призові місця в категорії юнаки, а згодом і юніори, на чемпіонатах України та першостях Центральної Ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Начебто все складалось добре, але душа потребувало чогось нового і Олександра вирішила спробувати себе в триборстві – 1979 рік був переломним, упорна праця принесла свої результати – у Олімпійському, 1980 році, на коні Батараз, Карачаєвського кінного заводу, вона виконує норматив майстра спорту.
Невдовзі Олександра повертається у виїздку. Відтепер її партнером стає кінь Префект арабо-угорської породи. Спочатку тести «малого» туру, а згодом і Великий приз. Спортивну кар’єру вона закінчує у 1986 році, але з 1979 вже починає тренерську діяльність у рідній школі. Закінчила Київський державний інститут фізичної культури. Велика кількість вершників пройшли «через її руки», а деякі пішли по її стопами і тренують вже своїх вихованців. Продовжили справу матері і її діти – Олександр та Наталія.
Паралельно з тренерською діяльністю Олександра Павлівна поступово освоювала і суддівські нюанси. Ніні вона є суддею першої категорії з виїздки та триборства.
Олександра Павлівна дуже полюбляє своїх чотирилапих друзів – собак, а найулюбленішою породою є ротвейлер.
У вільний від основної роботи час наша ювілярка полюбляє подорожувати, особливою місцевістю для неї стала Грузія, про що свідчить купа фотографій, розміщених на її сторінці у фейсбуці.
Бажаємо Олександрі Павлівні не тільки міцного здоров’я, затишку у колі дітей, а й надалі вести активний спосіб життя і зустріти «круглий» ювілей у подорожах!