CDI у Кроненбергу

На початку грудня 2023 року Кроненберг прийняв доволі масштабний виїздковий турнір, в якому спортсмени стартували у різноманітних категоріях: одна та три зірки, юнаки, юніори, діти, молоді коні, вершники на поні та в категорії U25.

Проте ми зупинимось на змаганнях вершників на поні та для юнаків, бо саме в цих категоріях стартували представники України.

Серед 24-х спортивних пар у змаганнях для юнаків демонструвала, до речі, доволі успішно, свою майстерність Тетяна Соколова в парі зі своїм Енерджі. Три дні поспіль вони покращували свої результати. Так, у Командному призі, який оцінювали судді з Норвегії, Німеччини та Нідерландів він дорівнював 66,768% (67,5765; 68,383%; 64,242). Особистий приз склався ще краще — 13 місце та 68,324% (67,444%; 65,971%, а французький суддя оцінив роботу нашої пари у 71, 559%).

Такі виступи дозволили нашій парі взяти участь у КЮРі. Склад суддівської на цьому тесті дещо змінився, але це не завадило Тетяні й в цей день покращити свої попередні результати. Енерджі адекватно реагував на всі команди вершниці й вони завершили свій виступ на 10 місці з загальним результатом 72.975%.

«В цілому, змаганнями в CDIJ Kronenberg, я задоволена – написала нам Тетяна.

Перше на що хочу звернути увагу читачів журналу — це високий рівень організації турніру. Друге — це саме місце проведення: база була дуже гарною, а новорічні декорації додавали якусь особливу, затишну й казкову атмосферу.

До цих слів доєдналась і друга наша учасниця турніру Олеся Волковецька : «Змагання були дуже добре організовані, різдвяна атмосфера була присутня, але не заважала виступам».

І третєпродовжила розповідь Тетяна — це сам склад учасників, за всіма тестами було цікаво спостерігати, особливо мене вразили виступи таких неймовірних пар як Cathrine Laudrup-Dufour з Mount St.John Freestyle і Charlotte Fry, в якій під сідлом стартували три чотириногих партнери.

Стосовно нас з Energy, то скажу, що цього разу я дуже задоволена ним, та навіть його поведінкою, звісно, є багато над чим працювати, але саме такі змагання дають розуміння на що саме потрібно звернути увагу в роботі, що виправляти та куди рухатись. А після перегляду тестів Grand Prix, взагалі отримуєш неймовірне натхнення і бажання працювати ще більше.

Окремо хочу подякувати моєму тренеру Ірині Харченко, за підтримку, настанови та терпіння».

Ще одна представниця України — Олеся Волковецька разом зі своїм партнером Constantino vd Bolkerhoeve успішно стартувала на цьому турнірі у Кроненбергу у змаганнях серед вершників на поні.

Разом вони працюють вже не перший рік, то що до взаєморозуміння між ними – воно є! Саме про це свідчать результати, які ця пара показала у всіх трьох тестах.

Розпочали вони свій виступ, як і всі інші 16 спортивних пар, з Командного призу, в якому, отримавши 68,191%, посіли 7 місце, так саме як й в Особистому прозі, проте загальний результат тут сягнув 69,730%. Якщо у попередній день розбіжність в оцінках суддів коливалась в межах від 66,286% до 70,857%, то в Особистому вони були практично однаковими: Jannette Wolfs (NED) оцінила роботу пари в 69,865%, Jean –Michel Roudier (FRA) y 69,595 %, а Maria Colliander (FIN) поставила 69,730%. Таким чином з загальним результатом 69,730 пара знов посіла 7 місце.

Заключний тест – КЮР. 15 пар допущені до виконання вільної програми. Техніка виконання вже не була оцінена так одноголосно, як напередодні (71, 72 та 67,5%). Що до артистизму, тут пара була «на висоті»: 78,76, 76%.  Загальна оцінка у 73,450% дозволила Олесі посісти 5 місце! Зауважимо, що результат переможниці Feodora von Roeder (GER) склав 76,717%.

З такими результатами успішно завершила 2023 рік Олеся Волковецька, до якої редакція журналу звернулась з проханням поділитись враженнями від турніру та свого виступу:

«Змагання в Кроненбергу були чудовим закінченням сезону! Я дуже втішена поведінкою Константіно цього разу і загалом задоволена виступами. В командному тесті я зробила одну прикру помилку яка коштувала нам балів, але індивідуальний тест і фрістайл були значно кращі. Є дрібні моменти які потрібно допрацьовувати, але ми наближаємось до того, щоб під час виступів мати змогу показувати натренований рівень і я цим пишаюсь. Окрім виступів ми також гарно провели час і мали змогу подивитись на неймовірні виступи багатьох топових вершників та поспілкуватись з ними. Я дуже вдячна всім хто складав мені компанію на цих змаганнях, особливо моїй тренерці Тарі Шнайдер та моїй подрузі Карлі Кнебель за допомогу та підтримку.