Черкащина, з початком сезону 2024!

Уся кінна спільнота  України знає Андрія Олександровича та Ірину Михайлівну Пономарьову як тренерів, суддів, стюардів. Саме під їх орудою проходять підготовку  у Черкасах не тільки молодь, яка вперше знайомиться з кінним спортом, а й досвідчені спортсмени — переможці та призери Чемпіонатів  та Кубків України, низки міжнародних змагань з триборства.  Саме тому редакція журналу звернулась до них з проханням розповісти про перший офіційний старт в їх школі:

Початком нового спортивного сезону 2024 року на Черкащині став відкритий чемпіонат комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради з кінного спорту. Сонячна і тепла погода 9 березня  сприяла гарному початку змагань з подолання перешкод, які охоплювати три маршрути. Перші два були на стиль їзди, тому зрозуміло, що участь  в них брали вершники початківці — вони змагалися  у двох категоріях: діти та аматори, що до учасників третього маршруту, то в ньому  стартували вже  досвідчені вершниці, які неодноразово представляли КДЮСШ ЧМР на  офіційних державних стартах з триборства.

Розпочалися змагання з маршруту № 1 «Жердини», в якому брали участь діти від 6 до 14 років. Затамувавши подих суддівська бригада, та й всі присутні, слідкували за виступом найменшої учасниці змагань — шестирічної Уляни Босовської та її партнера Джемса. Попри хвилювання, вона впоралася з поставленим завданням і змогла посісти друге місце. З невеликим відставанням третє місце зайняли Коркань Мирослава  разом з конем Малиш, а переможцями стали Ткаченко Єлизавета та Хортий.

Маршрут № 2. «Хрестовини». В ньому розігрувалися два комплекти медалей в категоріях: аматори та діти (8-14років). Серед аматорів місця розподілилися наступним чином: 1-е місце — Ткач Єлизавета та Хотин, 2-е — Усанова Анастасія та Ембарго, 3-е  — Собова Анна та Асоціація. У категорії діти десятирічна Мілана Демченко зі своєю партнеркою Клео з великим відривом випередила своїх тринадцятирічних суперниць Грінченко Марію та Ембарго, які посіли 2-е місце та Черненко Дарію з  її партнером Малиш, які, відповідно,  стали третіми.

Маршрут № 3 висотою 100см.  В результаті запеклої та цікавої боротьби між собою, вершниці розподілили місця наступним чином. Єдиною вершницею, яка  завершила маршрут без штрафних очок  стала Лінінг Поліна, в якої під сідлом був Камелот. З 8-ю штрафними очками, але з кращим часом 2-е місце посіла спортивна пара Йосипенко Катерина та Абсолют.  З аналогічною кількістю штрафу за допущені помилки, але з гіршим ніж у Катерини часом проходження дистанції,  3-е місце посіли Левчук Олександра та Бомонд.

По завершенні 3-го маршруту, відбулася церемонія нагородження, в якій переможців та призерів нагороджували: директор КДЮСШ ЧМР Гончар Сергій Вікторович, Голова обласного осередку ГО ВФКСУ в Черкаській області  Пономарьов Андрій Олександрович та я, як головний суддя змагань.  Спортсменів нагороджували грамотами, медалями та цінними призами від відділення НОК України в Черкаській області та  обласного осередку ГО ВФКСУ.

               Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити у вільній Україні та займатися улюбленою справою.