Довгоочікуваний старт

6 листопада 2022 старт на території КСК «Golden Horse» (м. Кременчук) довгоочікуваний старт спортсменів конкуристів таки відбувся. Першочергово він планувався на 15 жовтня, але згодом, з ряду причин, в тому числі і за примхів погоди, його доводилось декілька разів переносити. Але – «бажається – гірше ніж болить».

Власник бази Левін В’ячеслав та тренер Андреєва Оксана доклали чимало зусиль для проведення стартів на високому організаційному рівні: бойове та розминочне поля приведені у стан готовності, оновлено комплект перешкод, дообладнано суддівську, надруковані дуже красиві грамоти, придбані комплекти медалей, а також розеток для коней. 

На старт вийшли спортсмени команди КСК«Golden Horse» та КМ КДЮСШ імені В.Кисельова – обидві з м.Кременчук, а загальна кількість спортивних пар дорівнювала цифрі 29.

В програмі змагань  налічувалось 4 маршрути висота яких коливалась від 50 см до 100 см та заключний «джокер».

Наш фотограф з задоволенням на церемонії нагородження сфотографував разом з директором змагань переможницю першого маршруту Горбель Анастасію (КСК«Golden Horse») та призерів — Шинкарьову Аріну та Антошина Софію (обидві з команди КМ КДЮСШ імені В.Кисельова)

Поки вершники готувались до другого маршруту на поле виїхала зовсім юна вершниця – восьмирічна Бездетко Вероніка на Симфонії, яка продемонструвала свої навики верхової їзди під пісню «Стефанія мамо, мамо Стефанія».

На старт наступного маршруту висотою 70 см виїхало 9 вершників. Перше та друге місце залишили за собою вихованці дитячо-юнацької школи Антошина Софія та Савченко Кристина, а замкнула трійку лідерів Цілуйко Надія.

Надалі висота перешкод на конкурному полі досягла вже 90 см і цей маршрут проводився з перестрибуванням. До нього суддівська бригада допустила тільки три спортивні пари, які і розіграли між собою медалі різного ґатунку. До речі, всі три пари не допустили в перестрибуванні жодної помилки, яка б каралась штрафними очками, тому все вирішив час проходження маршруту. Долю першого та другого місця вирішили 0,41 сотих секунди на користь Яцеленко Катерини (КСК«Golden Horse»). Поряд з нею на п’єдестал пошани встали дві Анастасії – Христич та Сень – в них різниця в часі склала 0,45 сек. і обидві представляли команду КМ КДЮСШ імені В.Кисельова. 

Найцікавішим для глядачів та й для самих спортсменів став маршрут з Джокером – саме тут інтрига зберігалась до останнього – прикро, але сама перешкода під аналогічною назвою джокер не підкорилася жодній спортивній парі. Тактично вірно маршрут пройшла представниця приймаючої сторони Корнієнкова Карина і саме вона отримала золоту нагороду. Срібло увезла додому представниця КМ КДЮСШ імені В.Кисельова, а бронза опинилась в руках Андреєвої Оксани.

Урочисто пройшла церемонія нагородження переможців та призерів і заключного маршруту. Нарешті пристрасті уляглись, вершники розвели своїх чотириногих партнерів по денниках і доброзичливі представники приймаючої сторони запросили всіх до столу. Поки вершники змагались, тренери хвилювались і намагались підказувати їм, присутні активно вболівали за всіх, суддів фіксували результати, незмінні помічниці, а за сумісництвом мами власників КСК — Любов Данилівна Андреєва та Наталія Олексіївна Левіна організували застілля щоб нагодувати всіх. Євгеній Михайлович Андреєв (неперевершений рибак) забезпечив господинь найсвіжішою рибкою і ми змогли насолодитись ушицею після запеклої боротьби на конкурному полі. Що до смаженої рибки – я мовчу, тільки за вухами тріщало. Скуштували і соління, різноманітну консервацію, пиріжки з капустою, картоплею, яблуками. Було також і таке, назви якої я навіть і не знаю, але дуже смачно! Ось в такій доброзичливій атмосфері ми подякували власникам бази за чудово організований старт. Що до планів – вони на наступний рік, незважаючи на таку важку військову обстановку, вже є, тому всі віримо в нашу перемогу. Все буде Україна!