Гідне завершення спортивного сезону (випуск журнала №54)

Жовтень 2021. Міжнародні змагання з виїздки у Польщі, CDI Zakrzow. Одразу хочу наголосити, що у цьому році цей турнір був більш масштабними, ніж рік тому. Загальна кількість учасників становила 130 пар, особливо цікавим був Великий приз, 24 пари, серед яких була олімпійська чемпіонка 2021 року Jessica Von Bredow-Werndl зі своїм партнером Ferdinand BB.

У категорії поні  стартувало 14 пар, серед яких була і чемпіонка Європи цього року  Rose Oatley.  Україну представляли 3 вершниці — вихованки команди “Rhythm Dressage Team”: Марія Рибачук, Олеся Волковецька, Серафіма Пуртова.

У перший день змагань Марія Рибачук та її партнер Crommentuyns Fuego посіли 6 місце із результатом 66.3%, Олеся Волковецька в парі з N-Constantino V/D Bolkerhoeve — 8 місце із результатом 65,6%, а Серафіма Пуртова,  під сідлом якої виступав Tackmann’s D-Jay, залишились на 13 місці (62,5%.)

У наступному тесті Марія Рибачук та Crommentuyns Fuego отримали від суддів на один відсоток більше (67,0 %), але опустились в підсумковому протоколі на одне місце нижче. Покращила результат попереднього дня і Олеся Волковецька разом з N-Constantino V/D Bolkerhoeve. Вони  посіли 4 місце із результатом 67,9%. Серафіма Пуртова та Tackmann’s D-Jay  завершили тест із результатом 64,3% і посіли 10 місце.

Всі наші дівчата мали змогу виступити у програмі Freestyle, до якого допускались 12 кращих пар. У заключний день місця розподілились наступним чином:

5 місце — Волковецька Олеся (71,5%)

7 місце — Рибачук Марія (69,8%)

10 місце — Пуртова Серафіма (65,4%)

Такими результатами ми завершили спортивний сезон 2021, наразі наші вершниці та коні будуть мати змогу відпочити і з новими силами почнемо готуватись до наступних стартів.

P.S. Наша команда окремо висловлює подяку Віктору Коновалову за швидкий перетин кордону та безпечну і комфортну подорож для наших чотириногих партнерів, менеджеру Всеукраїнської Федерації кінного спорту України Юлії Пархоменко за вчасну підготовку документів та інформаційний супровід, Ірині Сороці за допомогу у забезпечення ночівлі та відстою після перетину кордону на шляху до місця змагань.