«Golden Horse» підтримує традицію (випуск журналу №54)

Вже традиційно початок жовтня для цього кінно-спортивного клубу в Кременчуку став датою проведення відкритих обласних змагань з подолання перешкод.

Чудова погода, комфортні умови для коней і вершників сприяли піднесеному настрою і досягненню хороших результатів, тим більше, що організатори турніру врахували побажання спортсменів і в цьому році для розминки надали два поля, а бойове збільшили до розміру 44х78м. Оформлено фото зону, для самих маленьких вболівальників організували  катання на поні.

Всього в Програму було включено чотири маршрути висотою від 50 до 100см. Перший – «Дебют» судився за таблицею «А» — «наближений до норми часу і весь п’єдестал пошани «окупували» вершники приймаючої сторони — команди КСК «Golden Horse»: 1 место – Целуйко Надія, 2-е – Перевалова Марія, 3-е – Хорошман Карина.

Перемогу у наступному маршруті на чистоту та швидкість висотою 70см. перемогу здобула Анастасія Заніна, яка представляла КМ КДЮСШ імені В. Кисельова м. Кременчук. Разом з нею отримали нагороди срібний та бронзовий призери — Шиш Алла та Целуйко Надія – вони виступали за рідний клуб «Golden Horse». Підтримали досягнення своєї одноклубниці Андреєва Оксана та Ростислав Поздняков вже на висоті 90см (1-е та 3-е місця, відповідно) Цей маршрут був з перестрибуванням у гіті. Що стосується другого місця – то срібну нагороду виборола Анастасія Христич з КМ КДЮСШ імені В. Кисельова.

Найбільшу зацікавленість присутніх, безумовно, викликав заключний маршрут з «Джокером» і прикро, що жодній спортивній парі він не підкорився. Всі сподівались що це вдасться вершнику, який стартував останнім, але Оксана Андреєва вирішила не ризикувати і, отримавши 55 балів, посіла перше місце. Тільки час проходження маршруту вирішив долю другого та третього місця, бо обидві пари набрали по 25 балів. Час був на боці Анастасії Христич і вона стала другою, залишивши на третьому місці Анастасію Сень.

Урочисту церемонію нагородження проводив директор змагань, власник клубу Лєвін В’ячеслав. Всі переможці та призери отримали заслужені нагороди.

А після завершення стартів доброзичливі господарі запросили всіх на обід. Втомлені, зголоднілі, але задоволені результатами, учасники змагань не стали двічі чекати запрошення. Тут вже за діло взялись Андреєва Любов Данилівна та Лєвіна Наталія Олексіївна.  Ароматна ушиця, чудовий плов, біляші, пиріжки, смажена риба, домашня консервація (помідорчики- просто бомба) – все зміталось зі столу «на ура». Гості не соромились просити добавки. Як висловився власник клубу: « … з такою кількістю людей столи прийдеться накривати на вулиці – стайня вже не вміщує».

В цілому від турніру залишилось приємне враження. База чудово підготовлена, яскравий комплект перешкод, вдале розміщення суддівської, багато помічників, які «літали» як заведені. Не було змін часу старту маршрутів – все проходило у відповідності до заздалегідь оголошеної Програми. Я гадаю, що у наступному році ми також зустрінемся на цих традиційних змаганнях в КСК «Golden Horse».