Компьєнь (Франція) КУБОК НАЦІЙ з виїздки

З 4 до 7 травня Компьєнь (Франція) приймав етап Кубку націй з виїздки.

Це були змагання у категорії CDIO5*-NC, у яких взяли участь представники 10 країн. Переможцями у командному заліку стали вершники Данії з мінімальною кількістю штрафних — 36. Команда Нідерландів з 41 ш.о. посіла 2-е місце, на третьому завершила виступ збірна Німеччини, яка набрала 45 штрафних очок.

Індивідуальні змагання у програмі Великого Призу виграла представниця Данії спортсменка Carina Cassøe Crüth, під сідлом якої, як зазвичай, демонструвала вправність у вищій школі виїздки Heiline’s Danciera (Fuerstenball OLD/Danceline TS). Оцінка за цей технічний тест склала 78.674%. Британська вершниця Charlotte Fry разом з Everdale (Lord Leatherdale/Aliska K) наїздили 77.413% та посіла друге місце. Німецький атлет Matthias Alexander Rath та Destacado FRH (Desperados/Librella) з результатом у 74.870% вибороли бронзову нагороду.

У Переїздці Великого Призу Carina та Danciera також лідирували з оцінкою 76.107%. На другій позиції лишився дует з Нідерландів Lynne Maas — Electra (Jazz/So What) з результатом 74.596%, а на третій — представниця Німеччини Bianca Nowag-Aulenbrock та її напарниця Florine OLD (Foundation 2/Lola), які наїздили 73.234%.

Найвищого результату у Фрістайлі досягла гармонійна пара Charlotte Fry — Everdale, їм судді виставили високу оцінку 85.675%. Срібло виборов шведський ас виїздки Patrik Kittel, якому допомагав демонструвати складну та привабливу довільну програму Touchdown (Quaterback/La Mour). Ця пара також зуміла перетнути рубіж у 80%, їхня оцінка дорівнювала 82.875%. Доволі близько до цієї відмітки підійшов дует з Нідерландів Thamar Zweistra — Hexagon’s Ich Weiss (Hexagon’s Rubiquil/Vinegra), але їх результат у 79.445% відповідав бронзовій медалі етапу.