КСК «Патріот» м. Рівне (підсумки 2021 року) (випуск журналу №55)

Згадуючи 2021 рік можно відмітити декілька подій та заходів  що відбувалися у КСК «Патріот».

По-перше, свої корективи внесла пандемія. Спортсмени клубу не могли брати участь у змаганнях до травня 2021 року, але, не зважаючи ні на що, вихованці КСК «Патріот» взяли участь у більш ніж 15 турнірах з конкуру та триборства різного рівня складності. Маємо чемпіонів України та призерів Чемпіонату та Кубку України, різних турнірів з подолання перешкод та триборства.

Безпосередньо на території клубу було проведено два шоу-турніри для маленьких вершників за програмою розробленою тренером школи верхової їзди для малюків «Baby rider» Косик Іриною Едуардівною. Вік маленьких спортсменів коливався від 4 до 11 років, а всього взяло участь біля 50 дітей.

Успішно був проведений Чемпіонат Рівненської області з подолання перешкод, в якому стартувало понад 70 учасників з 7 областей України.

Не можна не відмітити бажання власника Керницького Богдана Антоновича постійно розвивати клуб. Так, протягом 2021 року, були придбані не тільки коні для спортивної групи, а й шагалка для більш якісної роботи коней, додатковий транспорт для того, щоб команда КСК «Патріот» могла одночасно виїзжати на турніри більш ніж з десятьма кіньми.

Вихованці та тренери КСК «Патріот» вдячні керівництву Рівненської області, управлінню у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, керівництву ФСТ «Колос» Рівненської області за всебічну допомогу у проведенні різних заходів та допомогу у відкриті на базі КСК «Патріот» відділення з кінного спорту, що дає змогу швидше та якісніше розвивати кінний спорт в Рівненській області.

2021 рік був дуже насичений на події та враження від них, але ми готуємося до сезону 2022 року і сподіваємося, що він буде не менш захоплюючим!