Кубок Президента федерації кінного спорту Сумської області


На початку липня в цих змаганнях, що проводились на території ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ», взяли участь понад 60 спортивних пар з КСК «Шостка», «Sumy Horse Club», та, звісно, нашої школи.

У двох олімпійських дисциплінах кінного спорту – конкурі та виїздці розігрівались медалі та призи.

Виїздка.

Юнаки визначали переможців у Попередньому та Командному призах і ними стали Шаповал Вероніка з конем Любезний та Гунько Анна в парі з Отпором. Попередній приз «В» серед дітей 12-14 років виграла Олейнікова Ангеліна, яка виступала на Мазурі (всі три вершниці тренуються під керівництвом Бершово О.П.), а серед дітей 10-12 років кращою була Над’ярна Валерія – тренер Тихонова О.

В Програмі змагань передбачались тести і для аматорів і тут ми мали переможницею вихованку тренера А.Романової Ольгу Віршич, яка демонструвала свої вміння разом з Чіко. Визначились в ці дні переможці також в тестах UKR М-4 — Лемешева Дар’я на коні Бальтазар де Альдас (тренер Бершова О.П.) та у UKR L-5 — Думчикова Єлизавета в парі з Ікубом (тренер Гармаш О.П.).

Подолання перешкод. Два дні конкуристи виборювали призові місця на маршрутах різноманітної висоти та складності.

У маршрутах для коней 4-х років, висота яких коливалась від 50 до 90 см., кращій результат мали представники КСК «Шостка» Чепіков Володимир – тренер Гармаш Е, та Гармаш Едуард (тренується самостійно). Серед п’ятирічок відзначилась Данільченко Антоніна на коні Перфетта (тренери Калініченко Л. та Оніщенко К.) а також Гармаш Едуард на коні Каскад. Що стосується маршруту № 7, висотою 110 см. для коней 5 років, кращим був Піліпейко Микола на коні Полінезія (КСК «Шостка», тренер Гармаш Е.)

Серед вершники вікової категорії «діти» переможницею стала Закорко Софія в парі з Сакурою /ДЮСШ/ — тренер Докаленко Анна.

Декілька маршрутів не передбачали обмежень віку ні вершників, ні коней – це були «відкриті класи». На висоті 50см. кращій результат показала спортивна пара Скомороха Анастасія-Камільфо /ДЮСШ/ тренери Калінічеко Л., Закорко К. У маршруті №2 висотою 90 см перше місце посів Глущенко Микола /ДЮСШ/ — тренер Думчиков Кирило. Наступні маршрути були більш складними і тут перемогу святкували Очкуренко Катерина на коні Капа /ДЮСШ/, тренер Єрмолін Артем та Гаркавенко Діана на коні Бренд/ДЮСШ/ — тренер Оніщенко Ксенія. Найбільш складним став маршрут висота перешкод на якому вже сягала 120 см. і тут переможницею стала Очкуренко Катерина на коні Капа /ДЮСШ/, тренер Єрмолін Артем.

Змагання пройшли на високому професійному рівні, що дало можливість спортсменам підвищити свою майстерність та виконати розрядні нормативи від третього розряду до кмс. Погода спонукала на присутність великої кількості глядачів. Цей захід сприяв популяризації кінного спорту в Сумській області.

ОКНТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» вдячна за підтримку і організацію цих змагань першому заступнику голови Сумської обласної ради Стрельченку Олександру Юрійовичу, начальнику управління молоді та спорту ОДА Походні Євгену Івановичу, Президенту Федерації кінного спорту Сумської області Цаплієнко Михайлу Юрійовичу, Піліпейко Володимиру Юрійовичу, які надали цінні призи, кубки, грамоти та медалі.