Longines Global Champions Tour, CSI5* 11-й етап, Різенбек (Німеччина)

У Різенбеці (Німеччина) команда з однойменним називанням, як не дивно, не виборола чергову перемогу, хоча й посіла високе друге місце. Від цієї збірної в обох раундах виступали два дуети Christian Kukuk — Just Be Gentle (Tyson/Be Gentle) та Philipp Weishaupt — Zineday (Zinedine/Paola). Kukuk заробив у першому раунді 1 штрафне, у другому 4, але оскільки його товариш відстрибав маршрути двічі чисто, то у підсумку Riesenbeck International завершили виступ з лише з 5-ма штрафними. 

Третій результат продемонструвала команда Shanghai Swans. В її складі взяли участь двоє вершників та четверо коней. Daniel Deusser з Bingo Ste Hermelle (Number One d’Iso/Ujade Ste Hermelle) перший раунд завершив нулем, але у другому в парі з Killer Queen VDM (Eldorado vd Zeshoek/Derly Chin de Muze) фінішував з одним руйнуванням. Max Kühner, навпаки, заробив 4 штрафних у першому раунді разом з Eic Coriolis des Isles (Zandor/Thais des Isles), але другий раунд його напарник Elektric Blue P (Eldorado vd Zeshoek/French Kiss P) допоміг завершити чисто. Перемогу на цьому етапі здобули Paris Panthers, які також виставили на старти двох вершників з чотирма кіньми. Мінімальну кількість штрафних очок — лише чотири, заробив у першому раунді Jur Vrieling з Fiumicino van de Kalevallei (Plot Blue/Triomphante van Schuttershof), у другому він пересів на Long John Silver 3 N.O.P. (Lasino/P-Cuming Love) та фінішував бездоганно. Ben Maher прийшов до фінішу у першому раунді з Dallas Vegas Batilly (Cap Kennedy/Violetta Batilly), у другому — разом з Ginger-Blue (Plot Blue/Royal Rose), та продемонстрував найкращий з учасників двічі чистий результат.
У Гран Прі, де учасники змагалися за індивідуальні нагороди, основний раунд завершили чисто 8 дуетів, але перестрибування вдалося подолати без помилок п’ятьом з них. Два представники Ірландії, Trevor Breen, в якого під сідлом стрибав Highland President (Clinton/Kannabella) та Michael Duffy в парі з Cinca 3 (Casall/L-Cinderella) попри чисті фініші не зуміли здобути медалі, бо показників часу відповідно 48.56 та 48.86 сек. виявилося недостатньо для нагород. Представник Німеччини Daniel Deusser та Killer Queen VDM (Eldorado vd Zeshoek/Derly Chin de Muze) у перестрибуванні зупинили хронометр на відмітці 46.60, і це вже був результат бронзового призера етапу. Австрійський атлет Max Kühner разом з Elektric Blue P (Eldorado vd Zeshoek/French Kiss P) прийшов до фінішу за 46.17сек. та посів друге місце. Вищої нагороди удостоївся конкурист з Нідерландів Harrie Smolders, золото йому допоміг здобути Uricas v/d Kattevennen (Uriko/T-Cassina), результат переможця склав у перестрибуванні 45.56 сек.

Редакція журналу з задоволенням представляє читачам враження від турніру нам добре знайомих особистостей, які, випадково зустрівшись у Різенбеку, на власні очі змогли побачити змагання такого рівня.

«Було приємною несподіванкою зустріти знайоме обличчя у численному натовпі. Ксенія Новік також була присутня на змаганнях і це просто неймовірно, що ми зійшлись в один і той же час біля огорожі поля і побачили одна одну» — розповіла Альона Гук.
Новік Ксенія: «Опинившись одного разу в Riesenberg International, я була вражена красою та комфортом цієї бази. Як раз тоді я побачила афішу турніру Longienes, що мав проходити тут в липні – рішення прийшло одразу — безумовно спробую приїхати сюди знов, щоб відвідати турнір такого рівня, який, навіть для Німеччини з величезною кількістю змагань, є дуже значущою подією. Мабуть, найяскравіші враження залишив маршрут із командним заліком, в якому, представники кожної команди, виступали під індивідуальну музику, в індивідуально розробленій амуніції та екіпіровці в командних кольорах. Це дійсно виглядало дуже видовищно і захоплююче! Не говорячи про зіркових вершників і неймовірних коней, мене звісно, дуже цікавили особливості організації такого заходу. Попри величезну кількість глядачів, скупчень практично ніде не утворювалось. Комфортні уособлені зони фудкорту, магазини й представники різних компаній кінно-спортивного спрямування робили очікування в паузах між маршрутами приємним та непомітним».

Олена Гук : «Давно мріяла потрапити на Longines Global Champions Tour. Кожного разу, читаючи статті нашого міжнародного оглядача журналу «Horses Ukraine» — улюбленої Тетяни Маринич, захоплювалась масштабами організації, різноманітністю програм та зірковим складом вершників топ рівня з усього світу. Нарешті мені представилась така можливість — все як я й уявляла — грандіозний п’ятизірковий турнір з високим рівнем організації. Раніше мені не доводилось бути на змаганнях із газоном замість піщаного ґрунту – це теж було не звично. Конкурне поле на зеленій траві виглядає дуже ефектно, разючі висоти перешкод, стійки прикрашені різноманітними живими рослинами в вазонах і цікаві схеми маршрутів створюють відповідний Вау-ефект. Було цікаво спостерігати за суддями та помічниками на полі, за їх діями. Просто неймовірна кількість помічників курс- дизайнера! З огляду на це я вклоняюсь перед нашими курс- дизайнерами, бо знаючи як це працює з середини, розумію наскільки важко все швидко і правильно зробити обмежуючись 2-ма, 3-ма помічниками.
Все робилось швидко та злагоджено, але навіть й за такою кількістю працівників на полі не обходилось без маленьких “ляпів”, які я, звичайно, помічала, але все так швидко виправлялось, що особливо не привертало до себе уваги
».
«Найбільше вражень залишили маршрути Гран-прі Global Champions Tour  Global Champions League. Стрімкий і несподіваний перебіг подій тримає в напрузі, лідери змінювались із виступом майже кожного чергового вершника. Програма змагань була дуже насичена. Багато про що ще цікаве можна написати, але то вже буде забагато. Перебуваючи там спіймала себе на думці, що вперше спостерігаю змагання просто як пересічний глядач з трибуни, не з суддівської, не з зони групи підтримки й помічників спортсменів, не як спортсмен, а саме, пересічний глядач, це був цікавий досвід! Змагання 5 зірок відповідали своїй п’ятизірковості за всіма можливими пунктами! Я дуже рада та щиро вдячна всесвіту за здійснення моєї маленької мрії. Тепер хочу, щоб здійснилась ще одна моя велика мрія, мрія всіх українців зараз, хочу перемоги та миру на нашій землі, хочу, щоб наші спортсмени, так само як в Різенбеку, мали можливість спокійно тренуватись й брати участь в змаганнях, спокійно жити!»