Longines Global Champions Tour, CSI5* 9-й етап, Монако (Монако), 10-й етап, А-Корунья (Іспанія)

Це виглядає фантастично, але насправді таке трапляється — у Монако команда Riesenbeck International вп’яте виграла етап Ліги чемпіонів. Повірити в близьку перемогу було доволі важко: перший раунд змагань Різенбеки завершили на сьомій позиції. Лідерство спочатку захопили три команди — Shanghai Swans, Prague Lions та Paris Panthers, але втримати його зуміли лише Пантери, які завдяки вдалим виступам учасників піднялися з третього на остаточне друге місце. Ioli Mytilineou разом з L’Artiste de Toxandra (Toulon/Donnatella van de Zelm) та Harrie Smolders з Uricas v/d Kattevennen (Uriko/T-Cassina) в першому раунді фінішували без штрафних очок, після цього коней було вирішено змінити, і Levis de Muze (Elvis ter Putte/Heroine de Muze) під сідлом Іолі знов відпрацьовує чисто, а Гаррі та Monaco N.O.P. (Cassini II/Ulla II) не уникають одного руйнування, але й цей результат дуже високий та приносить Паризьким Пантерам срібні нагороди. Дует Shane Breen – Haya (Mylord Carthago/Athelin), який виступає у складі команди Rome Gladiators, двічі привозить до фінішу по 4 ш.о., натомість його товариші по команді Michael Duffy разом з Cinca 3 (Casalol/L-Cinderella) та Jérôme Guery з Cristel (Diamant de Semilly/Tiara M.) стрибають без помилок — 8 штрафних у підсумку відповідають третьому місцю. Шанхайські Лебеді переміщаються на 4-ту позицію, а Празькі Леви ще нижче, на 8-му, адже 12 штрафних у другому раунді отриманню нагород не сприяють. Команда Riesenbeck International на цьому етапі виставила три дуети. Перший з них, Patrick Stühlmeyer – Drako de Maugre (Kannan/Atlanta de Maugre), фінішує у першому раунді з руйнуванням, але концентрує увагу та відпрацьовує другий раунд бездоганно. Christian Kukuk стрибає в дуеті з Just Be Gentle (Tyson/Be Jentle) в першому раунді та разом з Mumbai (Diamant de Semilly/Ischgl de Muze) у другому, і обидва рази завершує маршрут нулем. У Пантер команда виграє лише за показниками часу: за підсумками другого раунду Різенбеки виявляються більш стрімкими, хоча відрив не дуже великий, він становить 1.30 сек. 

Маршрут індивідуального Гран Прі у Монако виявився настільки складним, що основний раунд подолали без помилок лише 5 дуетів. Серед трьох представників Франції, які увійшли до перестрибування, лише Jeanne Sadran в парі з Unforgettable Damvil (San Patrignano Corrado/Hermes de Baussy) не змогла подолати заключний раунд чисто та посіла 5-е місце. Легендарний Philippe Rozier разом з Le Coultre de Muze (Presley Boy/Geneve de Muze) подвоїв чистий фініш, але лишився без нагороди, програвши більше секунди грецькому дуету Ioli Mytilneou — Levis de Muze (Elvis ter Putte/Heroine de Muze). Молода амбіційна грецька конкуристка завершила перестрибування за 40.17 секунд та виборола бронзову нагороду етапу. Більш стрімким був дует з Нідерландів Harrie Smolders — Monaco N.O.P. (Cassini II/Ulla II), який з результатом 37.81 посів друге місце. Найвищої нагороди етапу був удостоєний французький атлет Julien Epaillard , якому здобути перемогу допоміг Donatello d’Auge (Jarnac/Tequila d’Auge) — він фінішував з фантастичним показником часу 36.54 секунди.

10-й етап, А-Корунья (Іспанія), 14-16 липня 2023 р.

На етапі в А-Коруньї Різенбеки були більш стриманими, хоча у призи все ж увійшли. Patrick Stühlmeyer разом з Drako de Maugre (Kannan/Atlanta de Maugre) та Philipp Weishaupt в дуеті з Krokant 31 (Kannan/Last Vegas) завершили перший раунд без штрафних, але у другому Drako de Maugre припустився помилки та заробив 4 ш.о. Другий учасник раунду, Philipp Weishaupt, який пересів на Coby 8 (Contagio/Estefania), знов відпрацював чисто, і це забезпечило команді Riesenbeck International 3-е місце на черговому етапі LGCL. Срібні нагороди вибороли Scandinavian Vikings — у складі цієї команди у першому раунді нулем фінішували дуети Richard Howley — Mansini LTD (Caressini L/Marang) та Henrik von Eckermann — Dzara Dorchival (Qlassic Bois Margot/Rieke 63), а у другому Howley та Consulent de Prelet Z (Consulent Z/Lara de Prelet) привезли до фінішу 4 штрафних, щодо пари von Eckermann — King Edward (Edward 28/Koningin de Lauzelle), вона завершила раунд бездоганно. При однаковій кількості штрафних Вікінги подолали маршрути з кращими показниками часу — у загальному підсумку вони виграли у Різенбеків 4 секунди. Перемогу здобули Paris Panthers, під прапорами цієї збірної у першому раунді чисто фінішували дуети Ben Maher — Ginger-Blue (Plot Blue/Royal Rose) та Ioli Mytilneou — La Perla vd Heffinck (Cooper van de Heffinck/Hades van de Heffinck), а у другому Ben Maher — Ginger-Blue та Harrie Smolders — Monaco N.O.P. (Cassini II/Ulla II).

Гран Прі десятого етапу з блискучим результатом 0/40.61 виграв ірландський атлет Bertram Allen, якому допомагав Pacino Amiro (Pacini/Carnone Dancing Queen). Вершниця з Греції Ioli Mytilneou разом з L’Artiste de Toxandra (Toulon/Donnatella van de Zelm) знов була на висоті, її показник часу 41.21 відповідав 2-му місцю. Третє місце посів дует з Нідерландів Harrie Smolders — Monaco N.O.P. (Cassini II/Ulla II), який у перестрибуванні зупинив хронометр на відмітці 41.75. Француз Simon Delestre та I Amelusina R 51 (Dexter R/B Amelusina R22) програли Смолдерсу лише 0.06 секунди та лишилися без медалей. П’яте місце у перестрибуванні у ірландського дуета Trevor Breen — Highland President (Clinton/Kannabella), чий результат становив 45.79 сек., ще 4 учасники заробили у заключному раунді по 4 штрафних.