Меценатська допомога львівським спортсменам

Другий рік повномасштабного вторгнення військ країни-агресора значно виснажує економіку України. Логічно, що найпершими економічний тиск відчувають галузі науки, культури та спорту. Кінний спорт, що завжди вважався елітним та високозатратним, зараз терпить не аби-які труднощі.

Попри все, справжні професіонали своєї справи усіма силами намагаються втримати українське конярство на гідному рівні.

Ми знаємо, що Президент Всеукраїнської федерації кінного спорту Андрій Мілованов надає всебічну підтримку не лише відомим приватним кінним клубам, а й державним дитячо-юнацьким спортивним школам, яких на сьогодні в Україні залишилося зовсім небагато.

Так, у серпні 2023 року, за сприяння Голови федерації кінного спорту Львівщини Віктора Доскіча, Андрій Анатолійович придбав у Дніпропетровському кінному заводі №65 та подарував Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі «Буревісник» трьох молодих спортивних коней. Це трирічний руді жеребці Хайлар і Талій (батько — Лорд Макларен) та дворічний вороний жеребець Побратим (батько — Бурш).

Коні були доставлені до свого нового дому власним коневозом КЗ ДЮСШ «Буревісник», за кермом якого був незмінний, професійний та досвідчений водій Ігор Івануць, а супроводжувала чотириногих у дорозі старший тренер «Буревісника» Оксана Гут. Саме під її керівництвом вже пів року проходять підготовку Хайлар і Талій.

Під пильним оком тренера з триборства Петра Плекана готується розпочати совою майбутню спортивну кар’єру вороний Побратим.

Можна з впевненістю сказати, що коні проходять підготовку згідно зі своїм віком та отримують любов і увагу від спортсменів школи.

Колектив КЗ ДЮСШ «Буревісник» щиро дякує Президенту ВФКС Андрію Мілованову за цінний подарунок та зобов’язується розкрити спортивний потенціал цих прекрасних коней повною мірою.