Новий Генсек ВФКСУ

За традицією на сторінках нашого журналу ми публікуємо матеріал про кожного нового Генерального секретаря ВФКСУ.

Мартинова Ксенія Олексіївна, 28.12.1990 р.н. проживає у м. Києві, є генеральним секретарем відокремленого підрозділу ВФКСУ у м. Києві. Освіта вища — має звання магістра з міжнародних відносин (Webster University Vienna), бакалавра з правознавства та спеціаліста з філології (ДНУ ім. Олеся Гончара – м.Дніпро). Вільно володіє англійською та німецькою мовами. Широкому загалу кіннотників відома не тільки як спортсменка — учасниця багатьох турнірів з подолання перешкод, власниця коней, а й чудовий організатор, в тому числі серії змагань «EQUIDES CUP» з різних дисциплін кінного спорту.

Кінна спільнота України добре знає Ксенію Мартинову, по-перше, як вершницю, яка вже багато років бере участь у змаганнях з подолання перешкод різного рівня на власних конях.

По друге, ніхто не сумнівається в її організаторських здібностях, а найвагомішим підтвердженням цього є її праця з підготовки та проведенні низки змагань на КСК EQUIDES CLUB протягом декількох років.

Президент Всеукраїнської федерації кінного спорту України Андрій Мілованов привітав Ксенію з призначенням на посаду Генерального Секретаря ВФКС та, разом з керівником відокремленого підрозділу федерації у Київській області, народним депутатом Костянтином Анатолійовичем Бондарєвим представив її Міністру молоді та спорту України Матвію Вікторовичу Бідному.

Під час взаємного спілкування з Матвієм Вікторовичем за участю заступника директора департаменту спорту вищих досягнень Нельсона Гайріяна та провідного тренера штатної команди національної збірної команди України з кінного спорту Олександра Погуляя були доволі ґрунтовно розглянуті питання подальшої співпраці федерації з міністерством, обговорено Календарний план змагань та питання фінансування як національних, так і міжнародних змагань.

Вітаємо Ксенію Олексіївну Мартинову з призначенням Генеральним Секретарем ВФКСУ, та приєднуємось до побажань Андрія Мілованова  на новій посаді повною мірою проявити свої організаторські здібності, креативне мислення, стресостійкість та комунікабельність.