Новорічне свято у Слов’янську (випуск журналу №55)

26 грудня в Слов’янську, на кінноспортивній базі «Алюр» відбулося спортивне свято, присвячене прийдешньому 2022 року.

Учасниками цікавої костюмованої вистави стали спортсмени Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону, директором якої є Світлана Тверскова. До речі, ми вже не перший раз спостерігаємо за самовідданою працєю цього колективу, який практично на всі свята дарує мешканцям міста незабутні враження.

Символом року Нового буде тигр, тому всі присутні оплесками зустріли цього «звіра», роль якого грала Ліля Красотюк, яка вже з самого малечку тренується в цьому кінноспортивному клубі.

Ніякий мороз та сніг на бойовому полі не завадив юним акторам продемонструвати не тільки свої костюми, а й гарну посадку, вміння керувати конем під час долання перешкод та виконання складних фігур уявної вищої школи верхової їзди.

Снігуронька провела зі всіма охочими запальну руханку, після чого разом із Дідом Морозом вони організували хоровод.

Під час свята були проведені змагання з перетягування канату серед команд, які очолювала з одного боку снігуронька з своїми помічниками, з іншого — дід мороз з бравими «ребятушками». Всі з задоволенням взяли участь і у різноманітних конкурсах. Найактивніших учасників, що також вже традиційно для цього колективу, заохотили подарунками.

Показові виступи, які пройшли в теплій і дружній атмосфері, подарували не тільки гостям, а й спортсменам, багато позитивних емоцій та заряд гарного настрою на весь прийдешній рік.