Перша цьогорічна зустріч в КК «Імпульс» (випуск журналу №52)

У травні місяці КСК «Імпульс», що розташований у м. Полтава, гостинно прийняв обласні змагання з подолання перешкод. Їх організатором виступила федерація кінного спорту Полтавської області.

Всі вершники скучили за змаганнями і тому ретельно готувались до старту. До нас завітали спортсмени 7 команд з нашої області: КК «Єй Ді» та «Vladus riding club» з м.Полтава, кінно-спортивної секції Дібрівського кінного завода, КК «Попівська Асканія» Миргородського району, КСК «Golden Horse» м.Кременчук, Релакс-Парк «Верхоли» с.Соснівка Полтавського району, і, звичайно, конкуристи нашого клубу приймали саму активну участь у турнірі.

На конкурне поле в цей сонячний день вийшло 52 спортивні пари, які продемонстрували досить хороші результати.

У першому маршруті перемогу мав здобути той, хто пройде дистанцію без штрафних очок з часом, наближеним до норми. У категорії «Діти» це вдалось Микиті Абрикосову, який, так саме як і Євгенія Панасенко та Софія Шульга (вони посіли 2 та 3 місце відповідно) тренується під керівництвом Владислава Панасенко і представляє «Vladus riding club». Виступи юних вершників завжди викликають хвилювання у батьків, тренерів, та й для самих спортсменів це також частка відповідальності. У «відкритому класі» в цьому ж маршруті з першим місцем ми поздоровляли Анастасію Праведник, з другим Анастасію Москаленко, а за третім Єлизавету Третьякову.

Висота перешкод другого маршруту була піднята до 90 см. У ньому стартувала найбільша кількість спортивних пар, тому і призових місць було п’ять.  Тут перемогу святкував Ростислав Поздняков, а призерами стали Діана Тимченко, Максим Танцюра, Владислав Панасенко та Кононенко Марія.

Третій маршрут чемпіонату області звичайно був найскладнішим і по конфігурації і по висоті перешкод. Саме в ньому вершники вже більш прискіпливо відносились до застосування засобів управління конем і намагались правильно підвести своїх чотириногих партнерів до місця відштовхування на кожній перешкоді щоб не допустити помилок, які караються штрафними очками. Краще справитись з завданням вдалось представнику кінного клубу «Релакс Парк Верхоли» Олександру Коваль і своє перше місце він святкував разом з Кабаринзою-PKZ. На другу щаблинку п’едесталу пошани піднявся спортсмен кінного клубу «Попівська Асканія» Миргородського району Максим Танцюра разом з Калахарі. Володимир Розсоха, який також тренується в клубі «Релакс Парк Верхоли», посів у цьому маршруті третє місце.

Спортсмени на цьому турнірі показали свій рівень підготовки і намагались боротись за призові місця. Природно що не всім це вдалось, але задоволення від участі у змаганні отримали всі, в тому числі і всі присутні в цей день на території кінного клубу «Імпульс», який двічі на рік приймає у себе обласні змагання з конкуру.

У цьому році наш турнір проходив за підтримки мера м. Полтава Олександра Мамая. На змаганнях були присутні депутати міської Ради восьмого скликання Євген Декань, Мілена Муравенко та Ірина Климко. Всі учасники змагань у категорії «Діти» отримали від них цінні подарунки, а переможці та призери ще й медалі та грамоти. В заключному слові на церемонії нагородження Євген Декань висловив подяку батькам, які підтримують своїх дітей в заняттях кінним спортом та побажав юним вершникам майбутніх перемог. Ми в свою чергу від імені всіх вершників хочемо навзаєм побажати нашим гостям всього найкращого та подякувати за турботу про розвиток кінного спорту на Полтавщині.

Ця подія та перебіг наших змагань широко висвітлювався в обласних засобах масової інформації: по-перше на офіційному сайті міста, крім того інформацію про чемпіонат Полтавської області з подолання перешкод розмістив на своїй сторінці у фейсбуці мер м. Полтава Олександр Мамай. Телевізійний канал «Центральний» також не залишився осторонь — його працівниками був зроблений яскравий сюжет про змагання, в якому знайшлось місце і для інтерв’ю і для зйомок зроблених з квадрокоптера.

Це було дійсно спортивне свято! Не підвела і погода – сонечко яскраво нам посміхалось! Коні та вершники також посміхались. Все пройшло на одному подиху – організовано, та, що дуже важливо, без падінь та травм, тому і нашому лікарю не довелось застосовувати свої професійні навички і він залишився звичайним глядачем. Доречи, серед глядачів турніру, у якості запрошених гостей, були присутні лікарі-інфекціоністи професор Коваль Т.І. та кандидат медичних наук Котелевська Т.М., які вже більше року знаходяться на передовій боротьби з короновірусом і працюють практично без вихідних. Перебування на змаганні, спілкування з кіньми дозволило їм хоч б на деякий час відволіктись від повсякденності, зняти напругу, повноцінно відпочити, та, як вони самі висловились, «побувати в іншому світі». Всі присутні в цей час в нашому кінному клубі привітали лікарів та висловили свою вдячність їм аплодисментами.

На цей час вже розцвіли яблуневі дерева у клубному садочку, а в зоні відпочинку також свої надзвичайно красиві квіточки показали декоративні яблуньки, тому і вершники і глядачі скористались цим явищем щоб зробити красочні фото. Багатьох приваблювала і організована тематична фотозона. Як і зазвичай на наших змаганнях фотографом працював Валентин Шепитько, а музичний супровід взяв на себе Сергій Стрельчиков – професійний барабанщик, cover band.

Крім надання призового фонду для спортсменів Президентом федерації кінного спорту Полтавської області Володимиром Дорошем, спонсорами турніру і в цей раз виступила Тетяна Дрозд – власниця ювелірного бренду Pavlin Boutique, яка вручила цінні мінеральні призи переможцям маршруту №1 в категорії «діти». Свої подарунки від Gangster — coffee shop, серед яких був також приз глядацьких симпатій для керівника клубу «Vladus riding club» Владислава Панасенко та приз власнику КК «Імпульс» Анатолію Деркачу, вручила Тетяна Пашкова. Цікавий подарунок у вигляді сертифікату на страхування від страхової компанії «Провідна» отримав Владислав Панасенко від директорки філії в м. Полтава Лариси Бездудної. В свою чергу власник КК «Імпульс» Анатолій Деркач нагородив солодкими призами вершників, які гідно представили цей клуб на змаганнях.

Спорт нас всіх робить краще, згуртовує та розвиває!

Відкриття сезону 2021відбулось! Дякуємо учасникам, тренерам, суддям, спонсорам, коневласникам, та всім, хто нам допомагав. Бажаємо успіхів в спортивному сезоні!