Перше знайомство з КСК «Horses of Anastasia» (до результатів відкритих регіональних змагань з виїздки у Дніпрі)

Поїзд прибув рано-вранці і приємно було їхати до клубу вулицями Дніпра чистим і ще мало завантаженим транспортом. Небесна канцелярія вирішила побалувати гарною погодою і всі три дні змагань (27-29 травня) було тепло і затишно. На базі клубу нас зустріла місцева охорона, безпородні песики сумлінно стерегли ввірений їм об’ект.

Було ще порожньо та тихо, тільки п’янкий аромат квітучої акації та сульфіній наповнював територію. Поміж сосен на зеленому газоні виглядали дві скульптури білих коней. Поруч з відкритою площадкою для змагань, в одному приміщенні зі стайнею, розташувався закритий манеж, на другому поверсі якого готель та кафе. Увійшовши в хол готелю мене зустрів пухнастий білий кіт, в розпорядженні якого були всі килимки та крісла. Знову море квітів, в оформленні червоною ниттю пролягала тема кінного клубу – кубки, розетки зі змагань, килимки та статуетки із зображенням коней, чисто та затишно. Абсолютно сучасний комфортний номер з п’янким ароматом і також з кінними елементами. Мене приємно здивувала скляна підлога на балконі через яку можна спостерігати за кіньми в денниках на першому поверсі. Поруч з номером розташована кухня на випадок чаювання та кафе, дизайн якого також зачарував. За скляною стіною можна спостерігати арену закритого манежу. Особливо оригінально виглядає біля скла фігура білого коня вкритого червоною попоною. Скрізь великі фотографії вершників. М’які меблі, піаніно, бокал доброго вина, смачна кухня — все спонукало до домашнього затишку та душевних розмов. Відчувається що все зроблено з великою любов’ю! Справжній сімейний клуб, власниця якого ошатна, тендітна пані Альона Павелко!

Турнір у цьому клубі був організовано на високому рівні і, як годиться!

Керуюча клубом Лариса Велика – суддя міжнародної категорії 4*, після першого дня змагань відбула на міжнародний турнір, а суддями були я, Ірина Шульга – міжнародний суддя 3*, суддя 1-ї категорії Мілена Тараненко, суддя 2-ї категорії Віолетта Батирова. Обов’язки головного секретаря виконувала Тетяна Хрипкова. Всі дні суддям допомагали асистенти і за три дні  змагань невиникло ні жодної проблеми. Тренери та спортсмени підходили до суддів з запитаннями, на які отримували вичерпні відповіді. Хочу зауважити, що практично всі вершники під час виступів почувалися досить впевнено та вільно, коні поводились спокійно.

У змаганнях брали участь представники КСК «Horses of Anastasia», «Klimenko Stable», СДЮСШОР м. Дніпро, Харківського кінного заводу та «Nicolas Horse Club». У 20 тестах стартували 58 спортивних пар.

Серед наймолодших учасників — дітей 2008-2013 р.н. у тесті «Початковий рівень» Test 1 виступило 5 пар і найкращім був представник КСК «Horses of Anastasia» Кочубей Тимур та Символ Діамант – 67,835%.

У тесті АФ-1 представниця КСК «Horses of Anastasia» Марія Олійник та Касій Калхаун отримали 77,2%, а з конем Тартак у тесті «Початковий рівень» їх результат дорівнював 69,643%.

Серед дітей 2008-2009 р.н. у Командному та Особистому призі перше місце завоювала Кіра Лященко разом з Будвайзером, а в Попередньому призі В перемогла Владислава Валер та Форватер. Обидві вершниці вихованки клубу «Horses of Anastasia».

У категорії юнакі виступили чотири вершники, кращім був Нікіта Глухий та Swet Melodi, як у Попередньому так і у «Особистому призі», а у Фристайлі перемогла також представниця цього клубу Софія Константинівська з Аквафортесом.

Попередній рівень Test А розіграли представники «Horses of Anastasia» і перемогла Агата Козенко та Лоранс – 64, 821%

Тести L – в них перемогу святкували Кирилов Кирил з Варіантом та Сизоненко Софія в парі з Оптимістом – 62, 222%.

У тестах рівня М перші місця залишила за собою Єлізавета Шашкова разом з Акробатом.

У програмі змагань були і виступи вершників на молодих конях. На конях 4-х років представниця Харківського кінного заводу Діана Хлустова разом з Танцором та Абрикосом отримали від суддів оцінки вище ніж 72%. Досягнення своїх п’ятирічок продемонстрували Анастасія Стаднік в парі з конем Рохас та Катерина Лукінова з Ехолотом.

«Малий круг» — у тестах «Малий приз» та «Середній приз №1» безперечним лідером була Ксенія Лапа, у якої під сідлом стартував Шопард. Конкуренцію їй склали Анастасія Кравченко з Емоцією та Єлізавета Пахолюк з Інспектором.

Завершили змагання наймолодші учасниці, які показали свої вміння у тесті «Посадка та рівновага» — ведучими у них були  Алтанець Варвара та Семіна Марія.

Проведені змагання «Кубок КСК Horses of Anastasia» показали правильну підготовку молодих вершників, нові пари на спортивній арені, досконалу роботу тренерів Валерії Белової, Наталії Коблової, Олександри Кармазіної, Ганни Кравченко, Павла Савчина, Ірини Шевцової, Тетяни Шкиптань та інших.

Дякую всім причетним до цього свята за гарну організацію та проведення змагань.