Перший міжнародний старт наших виїздкових вершників

З 28 лютого до 5 березня у бельгійському Лірі відбувся великий турнір з виїздки. У змаганнях взяли участь два українські дуети, які представляли категорію “юнаки” — Danylo Konovalov зі своїм постійним напарником VHS Concetti (Casall/Solle) та Tetiana Sokolova, також зі своїм основним конем Energy (Ampère/Twendolyn).

Командний приз не приніс високих досягнень нашим спортсменам. Тетяна та Енерджі наїздили 65.555%, що відповідало 15-му місцю з 19 можливих, Данило у парі з Концетті посів останню позицію з оцінкою 62.929%.

Наступна їзда Особистий приз пройшла ненабагато краще у Коновалова та Concetti — набрані відсотки 62.059%, дозволили українському дуету піднятися всього однією позицією вище.

«Це був наш перший старт сезону 2023 — розповів нам Данило телефоном — і на жаль для мене він склався не дуже вдало, бо виступав хворим, але ми подолали труднощі й наразі готуємось до наступних стартів. Сподіваюсь що це буде Шаморін – Словакія, надалі Чехія, та у планах Бельгія».

У Особистому призі Тетяна разом з Energy відпрацювали на пристойному рівні, і з результатом 66.177% вони посіли 12-е місце. Це дозволило нашій парі взяти участь і в останньому виді програми, фрістайлі, право на виступ у якому надавався 15-ти дуетам.

Переможницею в цій категорії стала представниця Нідерландів Esmee Boers. Її композицію, майстерно виконану у дуеті з Kiki G (Vivaldi/Wamonda), було оцінено у 74.833%. Друге та третє місця посіли пари з країни, яка приймала змагання — Anna Peeters та Harlekin (Chinook/NN) з оцінкою 73.583%, Clara Collard та Escape (Tuschinski/Grace) з результатом 73.250%.

Саме в КЮРі Тетяна порадувала: представлена разом з Energy композиція у музичному супроводі сподобалася суддівській колегії, тож з гідним результатом 70.792% українська спортсменка завершила виступ на 6-му місці, яке, до речі, передбачало й грошову винагороду. Тож вітаємо нашу спортсменку та бажаємо їй нових досягнень на міжнародній арені.

«Що ж, це були наші перші старти в цьому сезоні. В мене була досить тривала перерва в тренуваннях, через те, що зараз готуюсь до НМТ – написала в редакцію вершниця. «Після перерви було досить важко зібратись морально, саме мій моральний стан і вплинув на результат в перші два дні. Я залишилась, м’яко кажучи, не зовсім задоволеною нашою їздою, бо була не зовсім спокійною, та й Енерджі помітно нервував на новому місті. На щастя в КЮРі їзда склалась більш вдало. Будемо працювати й покращувати наш результат. В цілому змагання були організовані на високому рівні, атмосфера була чудова. Було цікаво спостерігати за їздою інших вершників. Я була безмежно рада виступати на цих стартах, за що вдячна батькам й найкращому тренеру Ірині Харченко, дякую їй за роботу, настанови й підтримку».

Від імені всіх читачів журналу бажаємо нашим вершникам успіхів у подальших міжнародних змаганнях!