Полтавська область: Завершення сезону 2021 (випуск журналу №54)

Добіг до логічного завершення сезон змагань з подолання перешкод в Полтавській області і підсумкову риску підвели на КСК «Golden Horse» 30 жовтня.

Погода з самого ранку зробила для всіх невеличкий сюрприз у вигляді щільного туману (одразу хочу зауважити, що їжака у тумані не знайшли незважаючи на те, що ретельно шукали).

Однак, осіннє сонечко невдовзі з’явилось і туман потрошку розсіявся. Ми почали змагання у Програмі яких передбачалось проведення – і це вже для нас традиційне – чотирьох маршрутів висотою від 50-110см. Всього взяло участь у подоланні перешкод 25 спортивних пар.

На перших трьох маршрутах перемогу залишили за собою спортсмени клубу, який і приймав турнір: Хорошман Карина, Кокойло Марія та Поздняков Ростислав, який, до речі, у третьому маршруті зміг випередити всього на 24 сотих секунди свого тренера Андреєву Оксану.

Срібні та бронзові медалі лягли в скарбничку спортсменів Перевалової Марії, Лазоренко Дар’ї, Цілуйко Надії, Вітюк Катерини, та Яцеленко Катерини, яка виконала норматив 3 спортивного розряду, а також Андреєвої Оксани.

Що стосується «Кубку закриття сезону», то його виборола представниця КМ КДЮСШ ім. В. Кисельова Христич Анастасія. Груди Ростислава Позднякова прикрасила срібна медаль як підтвердження виконаного ним 2 спортивного розряду, ну а бронзову вручили Оксані Андреєвїй.

Подбали організатори змагань і про нагороджувальну атрибутику – переможці і призери всіх чотирьох маршрутів крім медалей різного ґатунку отримали грамоти та призи, їх коні — розетки, а володар Кубку закриття сезону ще й у прямому сенсі слова сам кубок.

На цій мажорній ноті ми і завершили на Полтавщині наш спортивний сезон. У всіх глядачів, а також і у спортсменів була можливість відвідати фотозону, оформлену до свята Halloween, і залишити на пам’ять фотографії у колі друзів.

І на останок, від себе особисто хочу додати, що на цю базу під назвою «Golden Horse» я завжди прихожу з задоволенням, бо власники прислухаються до побажань спортсменів, суддів і намагаються створити максимально комфортні умови для всіх присутніх. Дружня атмосфера допомагає проводити змагання без нервів, і це дає можливість вершникам зосередитись на якості проходження маршрутів і показати гідний результат. Сподіваюсь що у наступному сезоні вдячні вершники на дверях денніків своїх коней залишать не одну розетку з медаллю.