Про складності вибору кінної амуніції та екіпірування для вершників-новачків (випуск журналу №51)

Юлія Простакова

Кінний спорт – це спорт, який вимагає багато вкладень та зусиль. Для того, щоб забезпечити безпечну та комфортну їзду, необхідно розумітись в тонкощах спеціального одягу та екіпірування. Це стосується як товарів для вершника, так і для його коня.

Як полегшити підготовку до роботи з кіньми вершникам-новачкам? З чого почати? Куди звертатись? Пропонуємо розглянути найпоширеніші варіанти вибору амуніції в Україні та за кордоном, а саме, в Сполучених Штатах.

Досвід американських вершників

Зарубіжні бренди пропонують спорядження, яке придатне для різних дисциплін кінного спорту. На імпортній амуніції та екіпіруванні можна зустріти такі лейбли як: Wintec, Dover Saddlery, Prestige, Antares, Stubben, та інші. Це – світові гіганти, популярні у всьому світі. Вони пропонують спорядження як для новачків, так і для професійних спортсменів.

Сьогодні багато людей схильні замовляти товар через Інтернет. Вершники не є винятком. Американські споживачі, коли шукають потрібний їм товар, зазвичай звертаються до оглядових статей перед покупкою. Людина спочатку хоче дізнатися все про спорядження, що її цікавить, про його ціну і характеристики включно.

Такі рев’ю сайти, наприкладі Horsezz.com, типові та корисні для американського кіннотника. Вказані інформаційні майданчики націлені допомогти вершникам-новачкам з пошуком необхідної амуніції. Ознайомившись з детальною інформацією, людина зазвичай замовляє товар на Amazon, або на сайті спеціалізованого магазину (як ті, що вказані вище).

Де шукати товари для вершників в Україні?

Український ринок також надає непоганий вибір амуніції та екіпірування. Усім відомі такі бренди, як Skidar, Sedlo, і Rossatti. Однак в Україні, на жаль, немає такого великого вибору спорядження. Багато вершників звертаються до приватних підприємців для придбання товару на замовлення.

Новачкам пропонується пошук товару через соціальні мережі, форуми, на сайтах відомих спортсменів, тому в ідеалі, бажано мати контакт з професійним вершником, який міг би допомогти з вибором амуніції.

Заключне слово

Сьогодні існує безліч різної кінної амуніції та екіпірування для вершників. Широкий асортимент дає можливість підібрати якісне спорядження на будь-який смак і для будь-яких цілей. Однак, для новачка, величезний перелік товарів може ускладнити процес вибору необхідних речей. Ознайомлення з оглядовими статтями, що описують характеристики спорядження, можуть допомогти з вибором відповідного товару.