Рік 2021 в житті КСК «SILVER FOAL» (м. Кременчук) (випуск журналу №55)

Тетяна Капліна

Не соромлячись можу сказати, що минулий, 2021 рік, був дуже плідний для нашого клубу.

Критий манеж. Відкриття критого манежу площею 1800 м2 з еврогрунтом та автоматизованою системою поливу, який є, наразі, єдиним у Полтавській області. Це відкриває для нас нові можливості проведення змагань та тренувань незалежно від пори року.

Нова гостьова стайня. Саме перед новим роком була добудована нова тепла, комфортна стайня і вже в цьому році ми зможемо приймати до 35 коней — учасників майбутніх змагань.

Участь у змаганнях. Члени нашого клубу у минулому році брали участь у багатьох стартах і привезли в нашу загальну скарбничку відзнак золото та срібло з трьох етапів змагань у Жашкові, срібло з «Union Riding Cup», золото і срібло з турніру «Vladus Horse Club». Більша частина нагород зберігається в затишному приміщенні, де також можна і відпочити після тренувань.

Крім того, на території свого клубу ми також провели ряд турнірів, але хочу більш детально розповісти про передноворічні змагання на кубок Кінно-спортивного клубу «SILVER FOAL».

18 грудня 2021 року на вулиці панувала хуртовина і холод, зима вступала у свої законні права, як у казці «Дванадцять місяців», а у теплому критому манежі панувала атмосфера спортивного суперництва.

У Зимовому кубку КСК «SILVER FOAL» до Дня Святого Миколая учать взяли 27 пар, у тому числі 7 з них представляли інші міста України. У Програму ми включили 4 маршрути і поділили їх на категорії «діти» та «відкритий клас».

Перший маршрут «Кавалетті» зібрав дванадцять наймолодших учасників від 6 до 12 років, які продемонстрували свої здібності у подоланні маршруту на рисі. Юні вершники долали дистанцію з 9 перешкод на конях та поні – всі вони впорались з поставленим завданням і отримали призи та нагороди. Діти щиро раділи отриманим медалям та подарункам і з радістю фотографувалися на п’єдесталі пошани. Вболівальники бурними оваціями підтримували кожного учасника.

У другому маршруті висотою 50см у категорії «діти» золото дісталося юній вершниці Верменич Софії, яка представляла КСК «Eskadra», а срібло та бронзу повезли у Полтаву семирічні близнюки Анжеліка та Ілля Худолєй. У «Відкритому класі» та у наступному маршруті перемогу святкували спортсмени нашого клубу — Шульга Вероніка, Горбель Анастасія та Чужа Ульяна.

У третьому маршруті перше і друге місце забрали гості клубу Москаленко Анастасія та Даровська Юлія, а третьою залишилась спортсменка КСК «SILVER FOAL» Калініченко Анжеліка. Соліонова Софія отримала золоту медаль на маршруті 70 см. — це був ii дебютний виступ. Юденко Вікторія стала срібною призеркою, до речі, вона також посіла трете призове місце у останньому маршруті, в якому золота та бронзова медалі та кубки лягли в скарбничку спортсменів Павлової Єлизавети та Москаленко Анастасії, яку поздоровляємо з виконанням третього спортивного розряду. «Родзиною» змагань став показовий виступ на потужність стрибка.

Учасники усіх маршрутів були нагороджені не тільки медалями та грамотами, а й дуже гарними кубками, розетками з логотипом кінно-спортивного клубу «SILVER FOAL», які ми виготовляли на замовлення, а також призами вiд спонсорів.

«Фантастична новорічна казка. Це перше, що спадає на думку, перебуваючи в атмосфері новорічного свята, яке влаштували організатори кінно-спортивного клубу «SILVER FOAL» у Кременчуку до Дня Святого Миколая» — таку думку по завершенню заходу ми чули від багатьох присутніх.

Усі вершники та вболівальники були дуже задоволені святом, яким для них стали змагання до дня Святого Миколая. У захваті від проведеного турніру були і батьки спортсменів. Так, наприклад, Олександр Верменич сказав: «Організатори змагань залучають дітей до занять кінним спортом з раннього віку, виховуючи в них цілеспрямованість, витримку, любов та повагу до тварин. У наш час це дуже важливо, тому будемо з радістю брати участь у наступних змаганнях на цій базі».

Поцікавились ми і думкою головного судді турніру Дикої Альони:

«Організатори змагань відвідували багато турнірів високого рівня та провели ці змагання на належному рівні. Дуже ретельно все підготовлено. Суддівська зона зручна, поле та грунт високої якості, встановлені нові бар`єри на маршруті. Велика територія клубу, усі стайні розташовані з прямим виходом до великого критого манежу. У наступному році керівництво КСК «SILVER FOAL» планує провести ряд дитячих змагань з кінного спорту і ми обов’язково візьмемо в них участь».

Завершити свою розповідь про передноворічний турнір в нашому клубі хочу словами Сичевської Світлани – члена клубу: «Неймовірні враження від змагань, чарівна атмосфера новорічного свята. Дітлахи робили собі костюми та прикрашали коней новорічними прикрасами. Протягом турніру грала музика, гостей змагань пригощали теплим чаєм та кавою, смачними цукерки та печивом у формі коників. Усе організовано було на високому рівні, продумано все до дрібниць. Сподіваємось в наступному році провести не одні змагання в нашому КСК « Silver Foal».