Різдвяні та Новорічні свята кіннотників України (випуск журналу №51)

Доведеться повторюватись, але ні для кого не є новиною, що Різдвяні та Новорічні свята відзначались в Україні з врахуванням епідеміологічної ситуації, і тому масові заходи в кінноспортивних школах, клубах були зведені до мінімуму, але завдяки цьому значно зросла кількість публікацій в засобах масової інформації, де представники української кінної спільноти мали змогу звернутись до всіх з своїми привітаннями та побажаннями.

Традиційно, Президент Всеукраїнської Федерації кінного спорту Андрій Мілованов на офіційному сайті ВФКС, сайті нашого журналу, у фейсбуці, привітав зі святами всіх українців, які причетні до кінного спорту – спортсменів, тренерів, ветлікарів, коноводів, адмінперсонал кінноспортивних закладів, працівників кінних заводів та племферм, – ми всі — це кінноспортивна спільнота і разом – величезна сила. Крім того, на адресу основних кінноспортивних клубів та відокремлених підрозділів ВФКС він також надіслав свої поздоровлення. Персональні листівки надійшли членам Правління ВФКС, мерам міст, які виказали зацікавленість в проектах, що планує здійснити Всеукраїнська Федерація. Надіслав свої привітання Андрій Мілованов і до Міжнародної та Європейської федерацій, федерацій інших країн, Міністерства молоді та спорту України, НОКу України.

Мабуть нікого не залишило байдужим і відео звернення Андрія Анатолійовича до всіх нас.

Зі своїми привітаннями звернулись до всіх кіннотників України й окремі клуби і це були дуже зворушливі слова, слова, що закликали до згуртованості, об’єднання зусиль на благо розвитку кінного спорту. Ми не маємо можливості їх всі опублікувати в цьому матеріалі, тому приводимо тільки деякі фотографії.

А новорічні свята все ж відбулись, хоча й не в таких масштабах як раніше і підтвердженням були, наприклад, новорічний карнавал в Орлівщині на конях… — настрій у дітей був чудовий. Свято всім сподобалось! Новорічний корпоратив в КСК «Тамерлан» в стилі медицини теж ніколи не забудеться.

Підсумуючи все вище згадане, редакція журналу також висловлює надію, що 2021 рік буде роком згуртованості навколо основної нашої мети – розвитку українського кінного спорту, незважаючи на різні погляди щодо шляхів її досягнення.