СДЮСШОРу в Дніпрі жити! (випуск журналу №51)

Напередодні новорічних свят до нашої школи завітав Президент Всеукраїнської Федерації кінного спорту Андрій Анатолійович Мілованов.

Почалась зустріч з новини, яка всіх нас приємно порадувала – школа відстояна!, але ми попросили Андрія Анатолійовича більш детально розповісти яким же чином це було здійснено:

«До мене декілька тижнів тому звернувся директор школи, яка є комунальною власністю міста Дніпро, Віктор Коновалов з проханням про допомогу, бо йому повідомили що школу або будуть закривати, або зменшувати фінансування! І це школу Олімпійського резерву!, одну з кращих шкіл України!, з своєю багаторічною історією, з своїми вихованцями, які працюють в багатьох містах України та поза її межами!, школу яка в виїздці та і в триборстві має одні з кращих результатів серед дітей, юнаків та юніорів на сьогодні.

Залишатись байдужим то даної ситуації було неможливим, тому я організував та провів зустріч з керівництвом міста і зміг пояснити, яку перлину вони мають в своїй власності. Розповів про наш проект з харківською мерією, про наші нові проекти з мерами інших міст.

Крім того довелось дзвонити міністру молоді та спорту України Вадиму Марковичу Гутцайту та просити його втрутитись в ситуацію.

Окремо довелось звертатись до представників депутатського корпусу Верховної Ради, Дніпропетровської облради та особисто до Михайла Анатолійовича Кошляка, який «за сумісництвом» є моїм колегою – Президентом Федерації дзюдо України, до депутатів міськради.

Все це ми зробили буквально за тиждень і результат отримали понад очікуваний – школа буде жити! Та, крім того, її бюджет зросте до 8.7 млн грн !!!

Маю вам сказати, що мер міста Борис Альбертович Філатов зовсім по іншому побачив та усвідомив що таке Кінний Спорт! і ми домовились готувати презентацію одного цікавого проекту, який буде можливо втілити саме в Дніпрі.

Я вдячний всім з ким довелось спілкуватись в цей період за допомогу і небайдужість! Мене, дещо навіть лякають наші можливості та сила – коли ми разом і разом бажаємо досягти певного результату, то він буде!».

Завершив свою розповідь Андрій Анатолійович словами вдячності директору школи Віктору Коновалову, всім тренерам, спортсменам, адмінперсоналу за їх роботу, закликав

спокійно працювати і готувати нових Чемпіонів, а також запевнив, що нікого ображати не дамо.

Після цієї розповіді у всіх присутніх потепліло на душі, засяли очі, а наше бажання працювати воно завжди було і буде. Надалі зустріч перейшла в площину обміну думками з приводу сьогоденних проблем розвитку кінного спорту в країні і Андрій Анатолійович коротко розповів про найближчі плани Всеукраїнської федерації, наголосивши, в першу чергу, на необхідності проведення реформи самої федерації, її деджиталізації та на інших моментах.

Ну а далі, далі була приємна процедура вручення особистих новорічних подарунків від Президента ВФКС спортсменам школи, які стали в цьому році переможцями і призерами молодіжних Чемпіонатів та Кубків України, а також їх тренерам:

Світлані Євтеховій – тренер Сергій Денисенко,

Данилу Коновалову та Марині Клюшиній – тренер Віра Максименко

Владиславу Ключникову – тренер Ганна Кравченко