«Sergienko Stable» – Чернігів

Війна…вона навчила відрізняти важливе від незначного, справжнє від брехливого. Є люди, яким ти довіряєш, яких поважаєш, яких ти міцно обіймаєш навіть на шаленій відстані. Сьогодні в «Sergienko Stable» був особливий день. Сьогодні ми офіційно стали ріднею з Пані Поні тому, що тепер, народжений і випестуваний нами BWP W-Dobrokray-S офіційно знайшов свою Власницю. Вітаємо Вас, Наталія! Ми пишаємося дружбою з Вами та щасливі, що цей красень став саме Вашим!

І саме сьогодні, у середині лютого, ми зустрічали у своєму невеличкому сімейному клубі людину, яку поважаємо та дружбою з якою пишаємося особливо. Не тому, що Він є Президентом національної Федерації, а тому, що життєво необхідно все ж таки цінувати порядність, професіоналізм та щирість. Протягом деякого часу ми мали можливість обговорити проблеми роботи федерації, які цікавлять всю кінну спільноту України. Дякую Андрій Анатолійович за цю зустріч!

PS: ВЕЛИКЕ ЗАВЖДИ СКЛАДАЄТЬСЯ З МАЛОГО. Федерація кінного спорту України завжди буде сильною, якщо буде об’єднаною навколо порядних людей, перспективних сміливих ідей і потреб найменшого зі своїх членів. Топи виростають з маленьких хлопчиків і дівчаток, які прийшли до ДЮСШ, СДЮШОР, або до елітних великих чи сімейних маленьких кінних клубів. Люди не народжуються Олімпійськими Чемпіонами, Президентами, Генсеками, головними тренерами чи міжнародними суддями. Вони згодом сягають п’єдесталів та посад.

Війна…вона навчила, що головне тільки одне — ЗАЛИШАТИСЯ ЛЮДЬМИ, І ТОДІ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!