У спортивному сезоні 2023 на КСК «Golden Horse» поставлена крапка

Осінні старти у кінному житті м. Кременчук підвели риску спортивним змаганням в одному з найкращих клубів Полтавщини, який святкував свій сьомий день народження. Дуже дякую говоримо нашим славним захисникам, всім, хто наближає нашу перемогу над ворогом за можливість жити та займатись улюбленою справою.

Перш ніж розпочати розповідь про безпосередній перебіг завершального старту сезону 2023, хочу декілька слів сказати про сам клуб, бо, всупереч прогнозам що «в цих бомжів нічого не вийде та через пів року тут нічого вже не буде», власники змогли не тільки побудувати, а й успішно розвивати «своє створіння». Щорічне відвідування клубу протягом попередніх років постійно вражало чимось новим. Наприклад, тільки за рік що минає з’явилась нова підлога у стайні з бруківки, металева огорожа левади, встановлено транспортер для подачі тюкованого сіна на горище стайні, вмонтовані камери відеоспостереження. Абсолютно все зроблене своїми, точніше золотими руками В’ячеслава Левіна. Мене досі дивує його підхід до вирішення суто технічних проблем, а ось «генератором» ідей, душею клубу є Оксана. Пройшло всього сім років, а КСК «Golden Horse» прийняв на своїй території четвертий!!! старт за поточний сезон. До речі, керівництво клубу завжди намагається проводити свої змагання на доволі високому організаційному рівні, чому значною мірою сприяє наявність комфортної стайні для коней, бойового та розминочного поля, облаштованої суддівської та «вагончику» для відпочинку й підведення підсумків змагань, в якому ми встигли нещодавно провести суддівський семінар. Треба зауважити, що завжди під час змагань у наявності вишукана нагороджувальна атрибутика: медалі й кубки з надписами, цікаві призи (на кінцевому старті від Наталії Бобровської), сертифікати від компанії «Sweets for horses», що до коней, то їх успіх відзначається розкішними розетками з емблемою клубу.

Дуже впадає в око наявність міцної підтримки від батьків Оксани та В’ячеслава, які завжди присутні на всіх стартах, хвилюються за Оксану коли вона стартує, а також активно «підкормлюють» не тільки суддівську бригаду смачними пиріжками, а й накривають святковий стіл, за яким після старту збираються гості змагань та дружня команда клубу. Для опису всіх «різносолів» потрібна окрема стаття, але за ушицю та смажену рибку неможливо не сказати окреме дякую. 

До завершального старту сезону організатори підійшли творчо, тому й Програма відкритих змагань з подолання перешкод «До дня створення КСК «Golden horse» була побудована не звично — від складних маршрутів до більш простих, але на це була своя причина, про яку трошки згодом.

У першому маршруті «На потужність стрибка» взяли участь сім спортивних пар, але поступово, в залежності від скоєних помилок та висоти перешкод, їх залишилось все менше та менше. За підсумком, бронзу на висоті 110см. виборола Анастасія Сень, яка стартувала в парі з Дефіладою (КМ КДЮСШ ім. В.Кисельова), срібло на висоті 120см. Оксана Андреєва з Шелл, а переможниці Катерині Яцеленко в парі з Беатріче підкорилась висота 130см. – обидві спортсменки представляли КСК «Golden horse».

«Родзинка» турніру, та й всього сезону.

Після маршруту «На потужність стрибка» почалось саме цікаве. Вперше у нашому місті були проведені два костюмованих маршрути. Представники трьох кременчуцьких команд: КМ КДЮСШ ім. В.Кисельова, «Golden horse», стайня «Козацька рада», з с. Максимівка «Конюшня на Півисі» демонстрували свої костюми глядачам, які шляхом голосування обирали найоригінальніші. Такого польоту фантазії та різноманіття костюмів я давно не бачила. До речі, вершники, які стартувала в обох маршрутах навіть зробили різні для кожного з них. 

Гадаю, опис «образів», на які були зроблені костюми, допоможуть читачам журналу уявити їх:

на тему Halloween (я так гадаю): скелет й скелетон, лялька Монстер Хай, відьма середньовіччя й з нею ще дві відьмочки, Санта Муертє, медуза Горгона, Наліфіцента, баба-мороз, Круелла. 

— представники фауни: единоріг, олень, сірий заєць; стіч.

— люди: апачі, циганка, ковбойка, баронеса, поліціянтка, дядя МВС, Вірка Сердючка, лялька, Кровава Леді Баторі, наречена.

Деякі образи я вгадала одразу, деякі згадала по мультикам, що до окремих персонажів, то уточнювала їх сутність вже після закінчення змагань. Так, наприклад, Кровава Леді Баторі за легендою була жахливою людиною, яку занесено у книгу рекордів Гіннеса до категорії вбивць. Вважають, що ця жінка скоїла найбільшу кількість вбивств, проте кількість жертв невідома. Санта Муертє – божество смерті родом з Мексики, яке може виконувати бажання, але задля цього потрібні жертвоприношення у вигляді алкоголю, сигарет та шоколаду. Лялька Монстер Хай одна з представниць американської серії фэшн-ляльок. Ті хто її створив черпали натхнення з фільмів жахів та історій про потвор. 

Маю сказати, що компанія відьмаків буда ще та. Професійно зроблений макіяж Кривавої Леді Батопі (Бездітко Марина) примусів мене навіть почати заїкатись, коли вона під’їхала до суддівської привітатись, але згодом ми потоваришували. До речі, серед глядачів був помічений маленький привід (наявність моторчика ми не перевірили).

Костюми костюмами, проте змагання ніхто не скасовував. Як завжди все почалось з ознайомлення з маршрутом.

У маршруті №2 призові місця розігрівались у двох категоріях — «Діти» та «Відкритий клас». В першій тільки Курбанова Каміла с Батистой (КМ КДЮСШ ім. В.Кисельова) змогли дістатись до фінішу, а у другому боротьба розгорнулась не на жарт — все вирішили 2-3 секунди. Секундомір зафіксував кращий час в Катерини Яцеленко з Беатріче. Зовсім трохи не вистачило секунд Оксані Андреєвій з Шелл, а на трете місце вийшла Катерина Вітюк, в якої під сідлом стартувала Дефілада.

Маршрут № 3  з «Джокером» за кількістю учасників став найчисленнішим, й тут також розігрувались два комплекти нагород. У «Відкритому класі» лідерами були представники КСК «Golden horse» Доскоч Діана і Рамзес та Горбель Анастасія і Мая, а трете місце посіла представниця стайні «Козацька рада» Кирилюк Аделіна і Баліда. Не пасли задніх вершники категорії «Діти», серед яких кращий результат показала Арина Бездітко, друге та трете посіли Каміла Курбанова та Марина Федорова. Завершувала змагання колоритна пара Белявська Діана та Сімфонія, вони отримали приз глядацьких симпатій.

Після фінішу маршруту в глядачів була можливість протягом 10 хвилин проголосувати за кращі костюми.

Представляємо переможця та призерів кращих костюмів: Бездітко Аріна – Санта Маурте, Цілуйко Надія – ціганка, Антошіна Софія – єдиноріг. Вони отримали спеціальні призи від організаторів.

Нагородження переможців та призерів проводив директор змагань, а за сумісництвом — Дракула – В’ячеслав Левін.

 

Висловлюємо вдячність нашим Збройним Силам України за надану можливість так проводити свій вільний час та займатись кінним спортом. Слава ЗСУ!!!