Українські виїздкові вершниці на міжнародних змаганнях у лютому 2024

На виїздковому турнірі у манежі французького міста Ле Манс з 8 до 11 лютого разом з двома поні стартувала  Olesia Volkovetska.

Всього у випробуваннях взяли участь 13 спортивних дуетів. Серед них Follow Me Fast (Under Cover Fast/Royal Airborne Fast) під сідлом української вершниці посів 5-е місце у Командному призі з результатом 69.476% та 6-е місце в Особистому призі, тут відсотки  були дещо вищі — 70.630%.

NConstantino v/d Bolkerhoeve (Constantin/Ulysse vh Wilgenbos) у Командному призі наїздив 69.762%, що відповідало 3-му місцю, а в Особистому наша пара з оцінкою 71.847% здобула срібну нагороду.

Попереду був фрістайл, де наша спортсменка представила довільну програму у парі з   N-Constantino. Більшості арбітрів ця композиція сподобалася, але на нас очікував неприємний “сюрприз” від польської судді, яка вивела українську пару аж на 5-е місце. Така упередженість виглядала, м’яко кажучи, дивно, але нічого не вдієш — із загальною оцінкою 72.433% український дует Olesia Volkovetska — N-Constantino завершив виступ з бронзовою нагородою.

«Загалом я залишилась дуже задоволена усіма своїми виступами у Франції – написала нам Олеся —  Обидва поні були в хорошій формі і добре показали себе на арені, чим я пишаюсь. У всіх п‘яти виступах, тим-не-менш, були дрібні, або більші помилки над якими все-ще потрібно працювати. На даний момент мені дуже подобається працювати з обома моїми понями і я сподіваюсь що мій останній рік в поні-категорії буде цікавим та насиченим». Ми неодмінно бажаємо Олесі гарних  результатів!

Срібло з результатом 73.58% здобула бельгійська вершниця Helena Theeuwes, якій допомагав дебютант змагань 8-річний Matteo 5 (Mr Right/Rosalie), переможницею турніру було визнано відомий дует з Великої Британії Abigail GrayGeorge Clooney B.S. (Caesar 171/nr), чия оцінка дорівнювала 74.758%.

У Калень-Товажиство (Польща) в період з 16 до 18 лютого відбувся  міжнародний турнір з виїздки.

У категорії CDIJ стартувала 17-річна Oleksandra Shlykova. Пару цій вершниці склав дебютант міжнародних змагань Touch Down W (nr/nr). На старти Командного та Особистого призів вийшло лише 3 спортивні дуети, український, польський та литовський, а на виступ у фрістайлі було заявлено  лише 2 пари. Результати нашої вершниці були такими: Командний приз 66.136% (1-е місце), Особистий приз 61.853% (2-е місце).

У  КЮРі отримані Олександрою оцінки  дорівнювали 70.858%, що вивело її на  1-е місце. До речі в фрістайлі  друге посіла представниця Польщі Anna Blonska якій допомагав кінь James Grant (Apache/Brokaat). Результат польської вершниці у довільній програмі становив 68.500%, що суттєво відрізнялося від оцінки українського дуету.