Вересень у Римі (випуск журналу №54)

Вересневі дні столиця Італії Рим стала столицею кінного спорту. Багаточисленні шанувальники цього виду спорту повністю задовольнились видовищами на конкурних площадках цього старовинного міста. Не тільки п’ятизірковий турнір, про який ми вже писали, а й змагання рівня 2-х зірок додали гарного присмаку тим, хто вболівав за більш молоде покоління. Серед юних спортсменів-конкуристів тут стартувала наша співвітчизниця Анастасія Бондарева, яка, до речі, гідно представила Україну на цьогорічному чемпіонаті Європи серед юнаків.

На своєму сірому красені Спартак PKZ вона безпомилково пройшла найскладніші маршрути і тільки час зіграв свою роль у розподіленні призових місць.

Дуже важливо, що ця вершниця має ще і молодого перспективного коня КвікБорн, який також брав участь у цьому престижному турнірі і також показав гідний результат. В парі з цим конем Анастасія тільки-но починає виходити на «високі» маршрути і, сподіваємось, в них попереду призові місця в найпрестижніших Гран При.

Готуючись до змагань за кордоном Настя має змогу брати участь у багатьох міжнародних змаганнях з метою постійного підвищення свого технічного та психологічного професійного рівня і з неї, про це вже можна говорити з впевненістю, зростає дійсно боєць. Тому нам залишається тільки побажати Анастасії Бондаревій досягти омріяних висот.