Відкритий чемпіонат м. Суми

Відкритий Чемпіонат м.Суми, який проходив з 22 по 23 вересня 2023 став своєрідним відбірковим турніром до фіналів Кубку України з виїздки та подолання перешкод.

Порадувала нас погода, яка сприяла гарному настрою і у спортсменів й у тих, хто в ці сонячні дні відвідав змагання.

Можемо похизуватись кількістю учасників — більше семидесяти спортивних пар у двох дисциплінах стартувало протягом двох днів, серед яких були представники ОК НТЗ «СКДЮСШ», КСК «Суми», «Суми хорсе клаб», «КСК Холодок», а також приватні коневласники. 

Змагання з виїздки. У манежних тестах для дітей -«Попередній приз В», та «Командний приз» — взяли участь 13 наймолодших учнів нашої школи. Найкращі результати показали в перший день Анісімов Нікіта – тренер Гармаш Олена, в другий день Болдирєва Діана – тренер Торшина Анна. Дуже напружена боротьба відбулася серед юнаків, де стартувало 17 пар, але вихованка тренера Олександри Бершової Олейнікова Ангеліна не залишила нікому шансів та два дні лідирувала на двох конях (Отпор та Кіпер). Третє місце в перший день посіла Лосятинська Анна, яку тренує Торшина Анна, в другий — Книш Софія – тренер Бершова Олександра. У тестах UKR-M-4,5 беззаперечним лідером обидва дні була Боровик Діана, яка тренується самостійно та представляє КСК «Суми». Також в змаганнях з виїздки взяли участь сім пар аматорів, перемогу отримала представниця клубу «Суми хорсе клаб» Сапіч Поліна – тренер Січненко Дар’я. 

У змаганнях з подолання перешкод призи розігрувались у номінаціях серед дітей, спортсменів, які стартували на молодих конях 4-х років та відкриті класи.

В перший день серед дітей була найкраща Шаповал Анастасія — тренер Климкова Антоніна. Кращійрезультат у маршруті для коней 4-х років, висотою до 90см, показав представник КСК «Суми» Іванов Олександр в парі з кіньми Агент Кейн та Хвиля — тренери Боровик Діана, Зайцев Василь. Відкритий клас з висотою 90см виграла Павлова Марія – тренер Січненко Дар’я, представниця «Суми хорсе клаб». Маршрут, в якому висота перешкод дорівнювала 100см виграла Буркотенко Ксенія (ОК НТЗ «СКДЮСШ»– тренер Зайцев Василь). В цей же день відбувся маршрут висотою 115см, де перше та друге місце посів Іванов Олександр, а третє Барабанова Поліна -ОКНТЗ «СКДЮСШ» – тренери Оніщенко Ксенія і Зюзь Євген.

Другий день змагань. Маршрут № 5 висотою 110см «відкритий клас» склався на користь Буркотенко Ксенії в парі з кобилою «Іриска» — тренер Зайцев Василь (ОК НТЗ «СКДЮСШ»), яка в цьому сезоні виконала норматив кандидата у майстри спорту на Кубку України з триборства. У маршруті №6 з гандікапом (120-130см) впевнену перемогу здобув представник КСК «Суми — досвідчений спортсмен Іванов Олександр разом зі своїм постійним чотириногим напарником Браксіс Стар. Барабанова Поліна на коні Дімбос.

На церемонії нагородження переможці та призери отримували з рук суддів, членів Оргкомітету, заслужені нагороди.

Дякуємо нашим захисникам, які надають нам змогу займатися улюбленим спортом та проводити та приймати участь у змаганнях різного рівня.