Відкритий Чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту

Ольга Біла – головний суддя змагань, 

суддя національної категорії

У с. Кандибине Миколаївської області, на території КСК «Золота підкова» 28-30 липня відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту серед дітей, юнаків та дорослих. Організатором змагань виступили Управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації та Федерація кінного спорту Миколаївської області.

У складі суддівської бригади разом з головним суддею у якості курс-дизайнера працював відомий конкурист — мсмк Геннадій Мартиненко.

Із задоволенням можна відмітити, що змагання проходили в обстановці дружби та взаєморозуміння. Всі учасники дуже відповідальне поставилися до підготовки та участі у стартах. 

У Програмі турніру були змагання з виїздки. Спортсмени виконували тести юнацьких їзд («Попередній приз», «Командний приз»), тести для дітей, а також тести рівня UKR-L-5 та UKR-L-6. Однозначним лідером серед юнаків була Олександра Омельянюк, яка вперше виконала норматив КМСУ.

У змаганнях з подоланні перешкод було проведено чотири маршрути висотою від 60 до 110 см. Серед переможців та призерів були Жилкіна Кіра, Шелєст Марія та Софія, Бєкова Карина, Гуржий Артем, Калачикова Маргарита та інші. Приз глядацьких симпатій, який вручала Анна Куркуріна — абсолютна чемпіонка світу з пауерліфтінгу, отримав Гуржий Артем. Також переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та цінними призами від спонсорів змагань. Всі спортсмени вихованці КДЮСШ «Колос», директор Сядро О.М.

На церемонії нагородженні були присутні перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Решетілов Г.О., заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Гайдаржи В.В., в.о. начальника Управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації Ніколаєв М. та інші гості змагань.

У ці ж дні, на території КСК «Золота підкова», благодійна організація «Прайд» на чолі з її директором Анною Куркуріною провела виставку врятованих тварин з Херсонської області, під час якої багато собак та кішок знайшли свої нові родини.