Відкритий Кубок КСК «Лідер»

Як лякав всіх прогноз погоди на передостанній тиждень жовтня! Навіть вся суддівська приїхала до Івано-Франківська повністю «упакована» теплими речами, але, хтось там нагорі змилувався над учасниками змагань – такого давно не було, щоб у цю пору вершники виступали у верхньому одязі з коротким рукавом!

Два дні спортсмени з м. Тернопіль (КСК «Мелвіт»), м. Копичинці, ФГ «Масарівські Липки» та Івано-Франківського КСК «Лідер» змагались у відкритому Кубку з подолання перешкод за нагороди, які надали також спонсори турніру будівельна компанія ТЗОВ «Стандарт-ІФ.» та виробник бетону ПП «Бетон-ІФ».

Обов’язки курс-дизайнера виконував Василь Іванович Моряк, допомагав йому на полі Олександр Красій. Беззмінним суддею на конкурній арені була Аліна Міхайлюк, а на розминочному полі «хазяйнувала» Окса Яцків. Власник клубу Степан Михайлович Волковецький за сумісництвом «працював» трактористом та приводів до ладу стан грунту бойового поля.

Без затримки всі стартові та технічні результати, які готувала наш секретар національної категорії Анна Швецова, вивішувались на дошках інформації. За всіма можливими помилками під час проходження маршрутів строго пильнували судді національної категорії Марина Матвєйчук та Віра Кириченко, проте таких помилок за два дні було не дуже багато – в основному вершники отримували штрафні очки за руйнування, або за непідкорення коня. 

До речі, у другий день, після церемонії нагородження, судді провели з спортсменами та тренерами невеличкий по часу семінар, під час якого проаналізували основні допущені помилки, а також зупинились на організаційних питаннях підготовки до участі у будь-яких змаганнях з кінного спорту. 

Обидва дні з цікавістю спостерігали за перебігом змагань та активно підтримували вершників оплесками численні глядачі, серед яких був й міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

Відповідно до Програми змагань учасники стартували на маршрутах висотою від 50 до 110см.

Переможцями маршрутів 50 та 70см., які судились за «ідеальним часом», стали Валерія Моїсеєнко, Анна Семенчук та Анастасія Македонська.

На висотах 80-90см. кількість вершників, які прагнули перемоги збільшилась, втім й складність маршруту також підвищилась, проте отримати золоті медалі було не просто, й з цим завданням добре впорались такі спортивні пари: Йордана Зваричук-Бакалавр, Ольга Хрипуненко-Бішта, Єва Павліська-Еквадор та Володимир Коцан- Красавчик. 

Висота перешкод найскладніших маршрутів дводенного випробування коливалась в межах 100-110см. У стартовому протоколі значилось п’ять спортивних пар: Ангеліна Кравець-Пікадор (м.Копичинці, ФГ «Масарівські Липки – тренери Мар’яна Бурак та Андрій Гунько), Вікторія Панчишин з конем Квілаунд (м.Тернопіль, КСК «Мелвіт» — тренер Михайло Ревуцький) та три пари представляли КСК «Лідер»: Йордана Зваричук–Бакалавр (тренер Василь Моряк), Володимир Коцан–Красавчик (тренер Олександр Красій) та Леся Грищук–Ерос Рамазотті (тренер Василь Моряк). Практично всі учасники впорались з цими висотами, але одноосібною переможницією стала Ангеліна Кравець, яка здобула перемогу завдяки кращому часу проходження дистанції та поклала у свою скарбничку досягнень не тільки дві золоті медалі, а й Кубок КСК «Лідер», який їй вручив власник клубу Степан Михайлович Волковецький.

До речі, вітаємо Анастасію Баран та Володимира Коцан, які виконали 3-й розряд на цих змаганнях, а Йордану Зваричук з 2-м спортивним розрядом.

Буквально за декілька хвилин після фінішу завершального маршруту всі вершники, які стартували у другий день турніру, були запрошені на церемонію нагородження переможців та призерів заключного дня.

Після закінчення змагань ми поспілкувались з одним з тренерів переможниці завершального маршруту висотою 110см. Мар’яною Бурак та попросили декілька слів сказати про співпрацю з Ангеліною Кравець.

«З Ангеліною Кравець я познайомилась не так давно – розповіла Мар’яна — вона займалась кінним спортом у Тернополі з тренером Русланом Лисенком й перші її старти були у «Байкові», потім у КСК «Лідер». Вона мені сподобалась та я запросила її до себе й ми почали працювати разом з моїм першим тренером Андрієм Гунько, з яким ми співпрацюємо з 2016 року. Я задоволена результатом Ангеліни на цьому турнірі. До речі дуже сподобалась організація змагань та можливість поспілкуватись з суддями. Будемо чекати наступних зустрічей».