Відкритий Кубок Сумської області з кінного спорту

Попри намагання росії зробити життя мешканців Сумської області нестерпним, ми віримо у перемогу та докладаємо всіх зусиль, щоб кінний спорт в області розвивався.

З 20 по 22 липня Сумська кінна ДЮСШ приймала учасників «Відкритого Кубку Сумської області» з кінного спорту. У змаганнях взяли участь 58 спортивних пар, які представляли Сумську кінну ДЮСШ, КСК «Суми», КСК «Суми Horse Club», КСК «Холодок» та приватних коневласників.

На чолі з головним суддею змагань Олександрою Бершовою та головним секретарем Оленою Клименко Олена у складі бригади працювали молоді судді Барабанова Поліна, Очкуренко Катерина, Боровік Діана, Торшина Анна.

До програми змагань були включені маршрути різної складності та тести манежної їзди для виїздкових вершників.

Змагання з виїздки включали різноманітнітести, в яких вершники демонстрували вміння виконувати всі передбачувані їздою елементи.

У категорії «діти» взяли участь 12 спортивних пар. Безперечним лідером серед них була Болдирева Діана. Вони з Блеком дуже вправно впорались як з Попереднім, так й з Командним призом. Серед «юнаків» однозначного переможця не було. Якщо у Попередньому призі перемогу здобула спортивна пара Олейнікова Ангеліна та Кіпер, то у «Командному» їй не поступились Книш Софія та Холма. У тестах класу «М» серед тих, хто отримав золоті медалі, була знов таки Книш Софія та Холма, а також досить відома спортсменка, учасниця низки міжнародних змагань Діана Боровик, але під сідлом на Кубку області вона демонструвала свого «підопічного» Флорда.

Конкур

У подоланні перешкод в маршруті №1серед вершників на конях 4-х років перемогу вибороли Очкуренко Катерина та Бакет, а в категорії «діти» у цьому маршруті найсильнішими стали Колодяжна Кіра та Делі. 

У відкритому класі висотою 80-90 см перше місце посіли Демиденко Ілля та Майський Гром, на наступному, де висота вже була піднята до 100см., перемогу вибороли Дмітров Олександр в парі зі Скалою. Кобила Іриска разом зі своєю партнеркою Ксенією Буркотенко здобули перемогу у випробуванні з висотою у 110см. На більш важких маршрутах демонстрував відмінну підготовку Стіл Хардса Олександр Іванов, з яким вони здобули золо і медалі.

На змагання завітали почесні гості: заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Сергій Кропивченко, заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Євген Походня, керівник відокремленого підрозділу Федерації кінного спорту України в Сумській області Микола Аліфанов.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість займатися дітям улюбленим видом спорту та підвищувати свою майстерність.

Віримо в ЗСУ!